SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIKA/ dziennik: redukcja, etap 1, GO!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Nika, wpędzasz mnie w kompleksy z tą Twoją "kondycją 80-latki" i 50-60 min aero

schnapik
Te baby na aerobiku to tak samo jak te co chodzą z tymi kijami. Wiesz o co chodzi, byleby ponawijać o dupie maryny i posiać jakieś ploty hehehe


Hehehehe schnapik, wątpie że o dupie maryny te panie rozmwiają, prędze już o dupie pana maryna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Gdzieś czytałem, że badania wykazały, że zumba nie daje efektow odchudzajacych wiec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 8

DIETA:
Zaplanowana wg proporcji 120B/80T i reszta WW, do tego dążę w rozkładzie. Muszę kontrolować codziennie, żeby była jakaś stabilizacji i te 1800 kcal.

Plus:
- woda mineralna
- suplementy: multiwitamina, pokrzywa
- warzywa: cebulka czerwona, szczypiorek, do kurczaka pomidor, cukinia, pietruszka

TRENING:
Znowu aero, rozciąganie.

Mulatka - Ty biegasz, ja maszeruję bardziej długodystansowo, ew. z krótkimi wstawkami biegu. A to różnica ;)

Mimo paskudnej pogody miłego dnia wszystkim.

W weekend wyjazd na studia, będę szukać siłowni na której będę mogła robić w końcu trening siłowy. Ale nie będę tu nic obiecywać; kiedy pojawi się w rozpisce, będzie jasne, że w końcu traktuję to naprawdę poważnie







Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-10-03 11:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczysz makro i jakoś Ci to wychodzi, także jest ok.

Pogoda fatalna ? Patrz u mnie :D





Zmieniony przez - schnapik w dniu 2013-10-03 11:33:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
schapik bo ty mieszkasz w innej strefie klimatycznej u mnie tragedii nie ma, tez nawet chwile słońce było

Nika gdzie na te studia i gdzie będziesz mieszkać? jak znajomy rejon to moze cos doradze, chyba ze masz już jakąś upatrzoną siłownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
schnapik - te chmurki na niebie jak malowane Ładne niebo masz, zazdraszczam
Crazy - myślę o zakupie karty Be Active, 3 miesięczny karnet open, fajna opcja dla studentów i mam te siłownie do wyboru:
Tu wprowadź tekst linku... - wydaje się ok, tym bardziej, że w niskiej cenie.

Holmes i Pure chyba odpada, nie ma promocji na Grouponie, więc mnie nie stać

Chyba ze mi doradzisz coś innego, (nie-sieciowego), preferowane dzielnice to śródmieście, wola i mokotów, nic po prawej stronie rzeki Na pragę mi nijak po drodze.

ooooo!ooochota jeszcze

Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-10-03 13:04:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W dzień jest bardzo ładnie ale u mnie rano to - 5 stopni hehe. Swoją drogą studia, dieta, siłownia... Niejedna laska nie zabierałaby sie za to ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Jak tam dzisiaj udała się dietka? Pomorze dziś też było słoneczne przez cały dzień Pozdrówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mulatka, a udała się, dziękuję Układanie i liczenie michy mi coraz lepiej wychodzi, więc jestem optymistką. Myślę o jakichś ważeniach, ale się boję

schnapik - jak się jest zorganizowanym, czas się znajdzie jeszcze na 2 kierunek, i dorywczą pracę, i życie osobiste. Stres ogromny, ale się da.

Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-10-03 19:27:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Ale o jakich ważeniach? W sensie, że siebie chcesz ważyć? Jak długo już dietkujesz i ćwiczysz?:>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie to proszę :)

Następny temat

30 min na rowerze

WHEY premium