SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIKA/ dziennik: redukcja, etap 1, GO!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyraliśmy ją i sie obraziła do odwołania :DD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
eee tam poznała jakiegoś antonio na siłowni, uzupełnia witamine ch. i wróci w chwale!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Dobra starczy spamu, wroci to da znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy ktokolwiek tu zagląda; moje plany się niestety zmieniły, a raczej - zweryfikowała je rzeczywistość.
Nie udało mi się wrócić do prowadzenia dziennika.

W każdy razie nie zrezygnowałam z tego, co sobie założyłam, są rezultaty. Niestety mimo trzymania diety, treningi były bardzo rzadko, jedynie 2 razy w tygodniu. Nie mierzyłam się od miesiąca, są spadki. Było miłe zaskoczenie , bo różnica jest widocznie duża. Dodam, że wpadł mi jeden dzień złamania diety, o którym tu pisałam, nie mogłam się pozbierać potem przez długi czas. Wklejam tabelkę.

Zamierzam zmodyfikować nieco plan i wrócić do prowadzenia tu dziennika, ale jak wyjdzie - zobaczymy. Wiem, że to dział DZIENNIKI i wymagana jest regularność; spróbuję, ponieważ rzeczy na studiach, w pracy się już zaczęły klarować i w końcu moje życie jest poukładane.
Pozdrawiam wszystkich




Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-11-15 21:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Diete trzymasz jakoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, jak napisałam - trzymam, na stałym poziomie kcal :) Gorzej z treningiem, 2 razy w tygodniu to za mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To co teraz planujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce rzucać słów na wiatr, ale planuję wrócić do prowadzenia dziennika i do porządnych treningów. Siłowy już robię (tylko 1 x w tygodniu, 1 x w tygodniu kardio), więc chociaż to mam z głowy - już wiem co i jak. Teraz powinnam tylko podnieść częstotliwość do 3 x siłowy, 3 x kardio , dieta bez zmian, bo leci nawet bez treningów na 1800 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No szkoda. Ciekawie sie zapowiadało. Ja swój dziennik też przestałem prowadzić bo czasu brakowalo a jak byl czas to ochoty brak. Potem otworzylem nowy i teraz prowadze codzien. Już od Ciebie to zalezy czy poprowadzisz czy nie ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że spróbuję jeszcze raz, nic straconego :) I ciągle chudnę, więc czuję, że sprawy są pod kontrolą. Niech wszystko będzie w jednym miejscu, nie chcę zakładać nowego wątku. Po prostu spróbuje znowu zacząć wrzucać wypiski, to motywuje i myślę, że bedą lepsze efekty, jeśli będę tak robić. Dzięki że zaglądasz, zajrzę i do Ciebie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie to proszę :)

Następny temat

30 min na rowerze

WHEY premium