SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIKA/ dziennik: redukcja, etap 1, GO!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No własnie siebie czy szame? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siebie :) Na początku się w ogóle nie zważyłam, boję się spojrzeć co mi wyrocznia samooceny powie :) To 80 kg wrzuciłam tak na oko, nie mam pojęcia ile tam było. A teraz mam okres, więc i tak waga może kłamać.
Ale wymiary zrobiłam, tych się nie obawiam.

Powinnam chyba jakoś regularnie to kontrolować, bo niby czuję, że leci wszędzie, ale to subiektywne. Ladies ważą się co tydzień?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
Czy ważą się nie jestem pewna (chyba nie, bo waga nie jest obiektywnym wyznacznikiem) ale na pewno mierzą się co tydzień Może pora na pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej też nie sugerowałbym sie wagą. Bardziej wymiary/ lustro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro co tydzień to będą wymiary za 2 dni, bo mierzyłam się w sobotę :) Może odważę się wdepnąć na wagę, we'll see. Miłego wieczoru !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sie tak na tą wage uparłaś. Waga nie jest wyznacznikiem dobrego wyglądu. Przykladowo ~ 3 kg to na samym żarciu są wahania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
Od razu się podzielę, że jak tu jestem to zeszło mi 9,5cm w pępku ale doszło 2kg (a miałam już nadwagę). Lubię się tym faktem dzielić, bo z pępka akurat zeszło mi najwięcej ;)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tyle w temacie. Więcej nie trzeba mówić jeśli chodzi o wage ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
Na tym etapie redukcji myśle, że jeszcze, aż tak tej "wagi" nie należy olewać. Ja przynajmniej nie potrafie, taki charakter. Na luzie mierze czasem codziennie, czasem co 2 dni, a pełne pomiary co tydzień na czczo, z rana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 9
Wypadł mi niespodziewanie wyjazd na 3 dni, nie spodziewałam się zupełnie, a teraz piszę już z autobusu ;)

DIETA
Będę starała się trzymać poziom i ruszać się, dieta na dziś jest awaryjna, nie powala na kolana (chyba że ilością sera; warzywa wpisałam w 1 g tylko, żeby zasygnalizować ich obecnośc), ale wygląda w miarę, dojdzie jeszcze kolacja - kurczak prawdopodobnie (postaram się zjeść coś zdrowego).

TRENING:
Myślę, że w najlepszym wypadku będzie to jazda na rowerze i ogólnie aktywny dzień.




Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-10-04 11:36:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie to proszę :)

Następny temat

30 min na rowerze

WHEY premium