SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NIKA/ dziennik: redukcja, etap 1, GO!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Napisze tak, fotki przed wejsciem na niezaplanowana masowke wygladaja supcio. Teraz czas poprawic to co bylo, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niezaplanowana masówka - jak to brzmi dzieki, zamierzam wycisnac z siebie wszystko, zeby wrocic do formy, a nawet miec troche bardziej sportowa sylwetke niz kiedys, bo miesni tam wiele nie bylo. z wasza pomoca :)

Wrzucam dzisiejszą dietę choć wiem, że nie jest idealna. Zastrzeżenia:
- nie ma WW w sniadaniu typu płatki zbożowe, chleb;
- jest ser wiejski light, a nie pełny; ale mam w lodowce ok 10 opakowań jeszcze i chcę je zjeść, przy następnych zakupach wybiorę już zgodnie z podpowiedzią prozaca pełnotłusty ser
- mikroskładniki są nierówno rozłożone - znowu śniadanie było kiepskie - a na obiad zjadłam zbyt wiele B z ryby.

Na plus:
+ dorzuciłam rybę - dorsz jest OK?
+ kupiłam oliwę z oliwek
+ proporcje BTW i kcal niemal idealne.

RUCH:
Trening na bieżni, zmienna intensywność - 65 minut;
wieczorem stretching dolnych partii ciała

Po treningu jestem baaardzo zmeczona, co chyba jest dobrym znakiem. Zawsze się staram wydłużyć część biegu albo np. dodać 1 wznosu czy prędkości, żeby ten trening był wyzwaniem.

Zbieram się do tego, żeby wykonać trening siłowy, ale zw. na to że moja siłownia nazywa się "12 ton" a nie "fitness xxx" (jest to wybitnie "męska" siłka), kiedy ćwiczyłam maszyny były zajęte i było mnóstwo panów przerzucających ciężary - po prostu spanikowałam - nie chciałam im się wcinać z moimi nieudolnymi ćwiczeniami. Musze przyjść o innej porze, gdy bedzie pusto.




Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-09-25 11:58:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7385 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27960
panowie na wolnych ciężarach zawsze z przyjemnością pomagają kobietom, SZCZEGÓLNIE gdy robią coś nieudolnie :)

There's been a mistake.
You've accidentally given me the food that my food eats.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kasia - wiem, wiem, że moje wątpliwości wydają się idiotyczne; zbiorę się w sobie w końcu i zabiorę za siłowy; ale dzisiejszy tłum naprawdę mnie zawstydził - panowie zdecydowanie byli zaawansowani, z bicepsami i klatkami że ho ho; nie jakieś początkujace leszcze - tacy by mi nie przeszkodzili. Next time :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
witaj. będę śledził postępy. życze szybkiego powrotu do formy

co do ryby to kolega zaproponował ją głównie ze względu na omega-3. dorsz nie ma prawie w ogóle tłuszczy, tu chodzi np o łososia, makrele itp

wywal tego słonecznika i zastąp orzechami włoskimi/migdałami. tłuszcze przydało by się podbić bo tak naprawdę w diecie z produktów typowo tłuszczowych masz coś ok 38g

czemu w 1 posiłku nie ma węgli? jest to najważniejszy posiłem w ciągu dnia i powinien zawierać węglowodany. jeżeli chcesz je ograniczyć to nie dawaj ich w ostatnim posiłku. warzyw nie dawaj w rozpisce i nie wliczaj ich do bilansu. jeżeli ta papryka to jedyne warzywo w ciągu dnia to zdecydowanie za mało. ogólnie dieta do dopracowania w dziale odżywianie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warzyw było dużo, do każdego posiłku, w ogóle ich nie zapisuję. ale moze powinnam, żeby nie było nieporozumień. a paprykę wliczyłam do bilansu, bo ponoć papryka i ziemniaki to warzywa, które należy wliczać, znalazłam taka informację gdzieś w dziale lejdis. ale w końcu też nie wliczamy? bo juz się pogubiłam.

śniadanie jest to zmiany, jestem tego świadoma, jutro będzie lepiej z Waszymi uwagami- dodam chleb razowy/płatki owsiane.

dodam też migdały i orzechy do listy zakupów - jutro kupię. Dzięki za konstruktywne uwagi, mam nadzieję, że za parę dni już nie będzie błędow - uczę się układać posiłki i będzie to lepiej wyglądać.

Zmieniony przez - nika_23 w dniu 2013-09-25 17:46:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
wiadomo, każdy od czegoś startował, nie można wiedzieć wszystkiego od razu co do papryki to nie wiem nie słyszałem o tym ale ja nie wliczam żadnych które jem (oprócz ziemniaków) z tego co się orientuje to wlicza się tylko ziemniaki i warzywa strączkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DZIEŃ 3 (wrzucam już dziś, bo jutro nie będę mieć dostępu do internetu)

DIETA: to co w tabelce plus:
- warzywa, około 1 kg (do 2 i 3 posiłku: sałata, pomidor, papryka, ogórek, szczypiorek, rzodkiewka)
- woda mineralna - ponad 2l
- 2x herbata pokrzywowa
- 1x herbata zielona

TRENING:
- aeroby: bieżnia, trening jak zwykle - 65 minut
- lower body stretching - z linku - 15 minut

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty liczyłaś zapotrzebowanie? Moim zdaniem jest za mało kalorii. Jesteś wysoka, więc 1800-1900 na starcie minimum. Ta kawa jest słodzona? Co robisz z tej śmietany i musztardy?
I nie zwlekaj z tym treningiem siłowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Też tak raz chciałem wrzucić rozpiskę z dnia kolejnego...a tu nagle impreza i 24 godziny wyjęte z diety i treningu

Co do kcal też mi się mało wydaje o około 500.
Jak jesteś głodna to śmiało bym dorzucił.
Jak przejdziesz na siłownię to obowiązkowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie to proszę :)

Następny temat

30 min na rowerze

WHEY premium