SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2007 - Przygotowania Zawodników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28881
juz nie chce mi sie kucic czy ron trafi czy nie z formoą, ty mozesz tylko gdybac ze ron sie wypalił. Jestes troche zbyt pewien jego przegranej, no ale nic olimpia sie zbliza i wtedy sie okaze kto mial racje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1379
Moim marzeniem jest zobaczyc Jaya ze zgolona głowa na łyso ktory wygrywa Olymipie 2 raz z rzedu :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Jestem pod wrażeniem sylwetki Victora chłopak robi życiową formę.... O Cutleze i Colemanie już mi się nie chce dyskutować po co oceniać ich formę skoro obaj są jeszcze na pół masie.... Jedno jest pewne będzie tradycyjnie Ronnie i Jay będą walczyć o zwycięstwo który wygra czas pokaże a Victor 3 miejsce ma już w kieszeni

nr.1 nie mów że oceniasz obiektywnie bo tak nie jest może się starasz ale Ci nie wychodzi ja się zgadzam ze SKWARA nie chce mi się pisać po raz kolejny tego samego bo już zmęczony jestem ale chłopak dobrze prawi

pozdro

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31954
IMO Ron jest juz zbyt zawansowany wiekiem(42-43 lata), zeby bardziej powalczyc. Troche juz siedzi w tym sporcie i mimo wszystko ambicje i cała reszta juz nie te. Wystarczy spojrzec na jego film z przygotowan do olympi 2003 i 2006. Nie te ciezary, nie ta zawzietosc (oczywiscie nie sadze ze sie o******la), ale to juz nie ten unbeliveable ron.

Mimo wszystko, zycze mu zeby odebrał sobie 9 olympie, geny zdecydowanie na jego korzysc to sport przedewszystkim dla czarnych (plastyka miesni, kszałty) zdecydowanie na ich korzysc. Jay napewno nie jest genetic freak, ale ma dobre zaplecze i sporo $, a i tak pewnych rzeczy nie przeskoczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
gymwarior.. napewno bardziej obiektywnie niz ty :)

ok poczekamy wiec do Mr.O.. a dlaczego jestem tak pewny zwyciestwa Cutlera? poniewaz mam oczy i widze :)

ok poczekamy i okaze sie kto mial racje.. jezeli Ron wygra przeprosze wszystkich i powiem ze sie mylilem :)

Pozdro

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Teraz to juz nie puszcza Rona pewnie, chocby i byl lepszy. A lepszy juz byl w finale, w 2006 roku, zreszta dla mnie i na calych zawodach. Ale mimo wszystko czekam na przeprosiny


Zmieniony przez - scR w dniu 2007-07-04 23:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
to sie nie doczekasz.. :) nie trac czasu ;)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Ja z koleji mysle ze bedzie tak

1.Cutler
2.Martinez
3.Coleman

Innej opcji nie widze , BIG RON sie wypalil.

zdr.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Bardzo lubię Rona jako człowieka i podziwiam jako zawodnika. W 2006 roku miał bardzo poważną kontuzję tricepsu. Jej skutki widać po dziś dzień. Był to decydujący czynnik jego najgorszej formy z ostatnich 10 lat. Oglądając aktualne zdjęcia (na tym etapie przygotowań), wydaje mi się, że w tym roku takich wpadek nie będzie.
Co do ciężarów to bez przesady! Zarówno na "Relentless" jak i na "BFTO 2006" ciężary idą kosmiczne, zupełnia takie same jak w "Unbelievable", a filmy mam wszystkie więc nie jest to wyssane z palca! Zresztą to nie trójbuj.
Nr 1 co do Jaya nie jesteś obiektywny. Pokazujesz prostowniki i pośladki tego zawodnika i przedstawiasz jako mistrzostwo świata, a ta pomarszczona skóra, brak opięciam brak separacji najszerszego u dołu, oraz brak "ostrej" tak charakterystycznej tarki jaką ma Coleman???? To są mankamenty drogi Panie nie zalety, gdzieś się zupełnie pogubiłeś. Mówisz, że czworogłowy uda ma lepszy Cutler. Ok ale pod jakim względem? Zauważasz kolosalną niesymetrię? Wydaje mi się, że wad Cutlera nie widzisz żadnych. Przesadnie szerokie barki, nawet jak tworzą dobre proporcje do bioder, to jak to wygląda? Moim i nie tylko zdaniem klockowato. Nie zapominaj, że widząc kulturystę musisz widzieć całokształt sylwetki i musisz widzieć pod tymi mieśniami "przystojny" szkielet o odpowiednich proporcjach. Chłopie nie możesz przedstawiać mankamentów sylwetki Cutlera (a zna je cały kulturystyczny świat)jako zalet. Facet trafił z życiówką w okres gdy Colemana trapiły kontuzje. Mistrzostwo to pokonać zawodnika w formie, a nie bez formy.
Zresztą od jakiegoś czasu tzw "Weider club" jest chyba przeciw Colemanowi. Już w 2005 roku przegrał on Challenge round z Badellem, a to był zwyczajny żarcik? Moim zdaniem jak Martinez nabierze większej dojrzałości mięśni to będzie odpowiednim rywalem dla Colemana, Cutler to taki trabant zero klasy, proporcji i piękna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


SKWARA.. wydaje mi sie ze to ostatni tekst jaki tobie odpisze poniewaz robimy offtopic.. a ty masz tak zakute podejscie do Colemana ktorego ja nie zmienie jak ja do Cutlera.. jedyna roznica jest taka ze ja Colemana szanuje a ty Cutlera (przy okazji mnie) obrazasz i irytujesz sie wszystkim co napisze jak bym mordowal kogos z bliskiego a ja po prostu wyglaszam swoje zdanie.. piszesz ze ja sie nie znam.. moim zdaniem ty nie znasz sie rownie dobrze a obiektywizmu u ciebie brak za grosz.. ja sie podniecac i unoscic jak ty nie mam zamiaru.. wiec odpowiem i na tym dyskucje zakoncze.. bez zalu z mojej strony..

1.Wkleilem zdjecie posladkow i prostownikow Jaya tylko dlatego ze ty powiedziales ze nigdy nie mial pocietych.. wcale nie mowie ze to mistrzostwo swiata.. ale tylko udowadniam ze sie myliles koniec

2.brak separacji najszerszego u dolu.. chwilka.. zaraz udowodnie ze sie mylisz patrz zdjecie.

Mankamenty drogi panie to ja zaraz wymienie u Colemana i chyba ty sie pogubiles w swoich bezkrytycznych ocenach Ronniego bo nie sluszalem zebys chociaz raz napisal.. o szerokiej wywalonej talii Ronniego.. piszesz ze Ronnie mial kontuzje trycepsa.. mily panie tryceps od zawsze byl slaba strona Colemana i wie to kazdy.. kontuzja tylko poglebila ta wade, pod jakim wzgledem czworoglowe uda sa lepsze.. pod wzgledem gestosci miesnia.. ostrosci i definicji.. w 2006 Ronnie wyszedl na Mr.O z najgorszymi nogami jakie widzialem u niego.. i nie bede dyskutowal o tym z roba poniewaz nie bede sie denerwowal wiecej skory ty widzisz same plusy.. PRzesadnie szerokie barki u Cutlera??? a od kiedy to barki moga byc przesadnie szerokie??? czy to nie ty sie zaczynasz gubic?? to nie chodzi o klasyczna "V" jakie maja byc waskie??

Wlasnie widze caloksztalt.. wg ciebie Cutler to zaprzeczenie kulturystyki wiec gdzie tu opisac jego sukcesy? 3 razy Arnold Classic 4 razy 2-miejsce na Mr.O i raz Mr.O.. za co to dostal i wygral za pokraczne krztalty?? Jakim cudem wygrywal z Cormiere'm,Jacksonem,Martinezem,Levronem.. i z wieloma innymi.. gdzie tu jest twoja logika i obraz Cutlera.. pokracznego ktory zaprzecza twojemu wyobrazeniu kulturysty a wygrywa z tyloma championami.. i prosze cie nie mow ze sie zagubilem bo nie wiem czy to twoj fanatyzm do Ronniego przysalania tobie sukcesy Cutlera czy cos innego... rozumiem ze mozna nie lubic sylwetki jakiegos zawodnika ale obczerniac kogos takiego jak Jay mowic ze nie nadaje sie i ze ma klocowata sylwetke.. to przesada.. i to niby ja nie potrafie dostrzegac jego wad... a czy ty dostrzegasz.. u Colemana jego slabe trycepsy, jego naderwany lewy najszerszy.. czyli ogolnie slaba lewa strone.. jego wywalony brzuch i przelane nogi.. wielkie ale bez szczegolow ktorymi imponowal pare lat temu... gdzie jest jego "lat spreat game over?" czy ty tego wszystkiego tez nie widzisz... Chlopie.. albo ty jestes slepy albo ja nie wiem.. powiedz mi gdzie ja przedstawilem mankament Jaya jako jego dobra ceche? czy ty potrafisz sie doczytac? pisze szybko i czasem z bledem ale chyba az takich problemow nie masz?

Ostatnia glupota jaka przeczytalem t oto ze Jay trafil z zyciowka w okrecie gdy Coleman jest z kontuzja.. to co jego wina ze Coleman jest stary i lapie kontuzje? powinniem sie urodzic wczesniej i miec tyle samo lat co Coleman.. powiem tobie ze doszukujesz sie rzeczy tak bzdurnych ze az sie czytac nie chce.. przypomne tobie ze w roku 2001 Cutler wygrywal po pierwszym dniu z Colemanem czyli runde symetrii i juz wtedy w swoim 2 wystepie na Mr.O mogl wygrrac z Colemanem.... wiec prosze raz jeszcze zastanow sie co piszesz...


Tak tak.. caly swiat jest przeciw Colemanowi.. spisek za spiskiem.. facet wygral 8 razy Mr.O zdobyl wszystko.. byl 8 lat najlepszym kulturysta na swiecie.. a teraz spisek za spiskiem wszyscy sie rzucili zeby wykonczyc starego Colemana.. nawet kontuzje.. Prosze cie.... smiech na sali..

Ja skonczylem dyskusje nie musisz odpisywac zdania nie zmienie.. t yswojego tez nie.. koneic kropka..

Pozdrawiam

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE IWONICZ ZDRÓJ 2007

Następny temat

Chris Dim mial atak serca!!!

WHEY premium