SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2007 - Przygotowania Zawodników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259760

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Sorry, za mały OT. Kim jest ten czarnoskóry koleś na fotkach na pierwszej stronie. Ten co ma ten dziwny biały berecik na głowie.
Jeśli się nie mylę, to jest to ten sam, którego wszędzie widziałem już parę ładnych lat temu na fotkach. Praktycznie z każdym kulturystą amerykańskim.
To jakieś guru treningowe ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
To Charles Glass. Guru treningowe - dokladnie . Najslawniejszy trener profesjonalistow. Wspolpracowal z wieloma najlepszymi zawodnikami (m.in. Paul Dillet, Gunter Schlierkamp, Chris Cormier), ale chyba najbardziej kojarzony jest z Flexem Wheelerem, choc niekoniecznie. Kiedys sam startowal i wygladal calkiem niezle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Quincy ma tylko fajny pasek

Cutler zrobił jednak niesamowity postęp przez ostatnie 2-3 lata. Te fotki mnie zaskoczyły, naprawdę.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14004
melvin ma niezle najszersze tylko klata jakas dziwna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Jay MASAKRA!!! Forma niesamowita.. a jeszcze sporo czasu do MR.O :)

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9102
z tych fotek naraze wynika ze Cutler poza zasiegiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
Melvin tragicznie-wyglada jakby klata i biceps mocno odstawaly,Silvio super, widac ze w tym momencie jest na kompletnie innym poziomie przygotowan niz Melvin,chociaz denerwuja mnie jego nieco male barki;Taylora klata psuje cala reszte.Cutler narazie poza zasiegiem ,chociaz nie podoba mi sie budowa tego zawodnika(wydaje mi sie ze brakuje mu tego "czegos") ale to wylacznie moje, pewnie subiektywne zdanie. pozdro

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9102
Wlasnie Samuel bardzo dobrze tylko te barki troszke zamale , zapodal by sobie takie jak Troy i by miazdzyl : P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Bravo Cutler! Zachowasz taką fryzurę do Mr. Olympia i wygrywasz!

Melvin Anthony ma gigantyczne najszersze ale z takimi łapami i klatą nie ma szans. Rok temu się fajnie zapowiadał.

Silvio zrobił wielki postęp jeżeli chodzi o łapy ale te jego "bareczki" i "plecki" też wyglądają mało kusząco.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Gustavo Badell, 14 lipca 2007















Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE IWONICZ ZDRÓJ 2007

Następny temat

Chris Dim mial atak serca!!!

WHEY premium