SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2007 - Przygotowania Zawodników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
a możesz powiedziec coś więcej, będzie to na żywo? każdy będzie mógł obejrzeć? bo nie znam tej strony..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jakies czarnobiale fotki... i juz wszyscy wiedza ze ron wygra prosze cie,
nie ma sie co ludzic Cutler MR. O 2007

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1379
co do fotek Rona :) owszem widac ze jest duuuzy ,zawsze byl,ma za***iscie geste i wypukle miesnie i to bardzo ladnie wyglada jednak patrzac na brzuch stoi na przegranej pozycji z Jayem ,Jay kosmicznie dowalil od poprzedniego roku ,klatka lapy... i co najwazniejsze nogi!! Jak dla mnie Jay to numer 1 :) ale to sie okaze dopiero po zawodach .pozdro

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
kooorwa kabel na lapie jak moja a-orta. Po prostu koniec swiata panowie, szykuje sie jedna z lepszych rywalizacji w dziejach Mr.O. - bo tak chyba smialo mozna powiedziec

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14422
ja tak nie w temacie ale jakby mi ktoś napisał czy łącze 1 megowe pozwoli na w miarę sprawne obejrzenie MO w necie to będę wdzięczny bo nic przez neta live nie oglądałem dzięki z góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 457 Wiek 28 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36794
Wystarczy do płynnego oglądania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Byłbym wdzieczny jakby ktoś podał dokładna godzine odbycia sie zawodów ( czas polski) zebym wiedział o ktorej wloczyc ta stronke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
a ja mam 512 da rade ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
od bidy ujdzie

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
nr 1 az taki pewny jestes? hehe
wygra lepszy i licze ze to bedzie Roni bo dla mnie to ikona podobnie jak Zane choc on to inna historia

Co z tego ze zdjecia czarnobiale jak Ronnie i tak czarny- puramuk ale tu rasizmem podjezdza bana mu hehe

pozdrawiam

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE IWONICZ ZDRÓJ 2007

Następny temat

Chris Dim mial atak serca!!!

WHEY premium