SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2007 - Przygotowania Zawodników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
akurat wspolczynnik masy do wzrostu Jay ma wiekszy od Colemana wiec sie nie spieraj.. Ron jest ciezszy tylko.. lepsza separacja?.. to juz dawno minelo Colemanowi.. zobacz na ich nogi... i ostatnie.. a kiedy to uzylenie jest oceniane w kulturystyce?? czy ja cos przegapilem??... Jay wyglada i jest lepszy od Colemana.. na MuscleMecca.. cale Coleman team to przyznaje.. a sa to ludzie ktorzy znaja Ronniego osobiscie... Jay Cutler w tej chwili nie ma konkurencji.. kiedys byl.. Coleman i reszta a teraz jest.. Cutler i reszta... jedyny konkurent to Martinez... i tak to wyglada

ps. zdjecie ktore wklepiles jest grubo sprzed miesiaca.. wiec no comment

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2007-07-04 15:19:17

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13270
Nie no bez przesady. Aż tak Ronnie się nie skurczył. Wygląda nawet na masywniejszego od Cutlera na tym ostatnim zdjęciu.
Teraz nie ma co oceniać zawodników po separacji bo to jeszcze nie dzień zawodów.

Instruktor kulturystyki i fitness oraz trener osobisty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Nr1 check --> @

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27795
Cale team coleman?Chyba inne forum czytamy...Bez przesady,zobaczymy co bedzie na olimpii.Ja stawiam na rona,podczas ostatniej olimpii poprostu nie byl w formie.Moze bylo coleman i reszta,ale na pewno nie jest jay i reszta.Wedlug mnie jay jest tylko duzy,nie ma zadnej grupy na ktorej widok szczeka opada,plecy ma olbrzymie ale tylko to( nie ma takiej separacji jaka mial coleman).Jeszcze dwa moze trzy lata i victor bedzie wygrywal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
_dragonik_ tak naprawde chyba inne forum czytasz... dokladnie napisales.. separacji na plecach jaka "MIAL" Coleman.. co ty za bzdury piszesz ze nie ma zadnej grupy miesni ktora powala?? a olbrzymie szerokie plecy? a pociete olbrzymie uda?? a lydka jakiej Coleman nie mial nigdy?? to nic??? popatrz realnie.. w zeszlm roku Ron byl bez formy.. a w tym roku jej znow nie ma.. i juz miec nie bedzie

Infamous oki wysle wysle ;)

Zmieniony przez - nr.1 w dniu 2007-07-04 17:49:38

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Nr 1 w wielu sprawach się mylisz, ale fajnie jest z tobą dyskutować bo w porównaniu do innych forumowiczów przedstawiasz argumenty i ich bronisz. Unaczynienie zawsze było brane pod uwagę w kulturystyce (nawet środki na wyprucie żył zawsze były hitem przed zawodami). Co do separacji i kształtu to te dwie cechy nigdy nie były mocną stroną Jaya. Przypomnę ci jeszcze, że nogi to nie tylko czworogłowy. Jeżeli chodzi o dwugłowy, krawiecki, przywodziciele, to Ron miażdży Jaya całkowicie, na czworogłowym Jay ma tarkę ale nie zmienia to faktu, że separację ma lepszą Ron, dotyczy to zresztą każdej grupy mięśniowej. W sylwetce kulturystów zawodowych jest kilka pkt, które decydują o formie, np pośladki, przejście pośladków w prostowniki grzbietu. Są to najtrudniejsze do wypracowania obszary. I powiedz obiektywnie czy Jay ma je lepiej dopracowane od Rona? Nigdy w życiu. Jay nigdy nie miał tarki na pośladkach. Jedynym mankamentem jakie zauważam u Rona to jego łydki i ślady po kontuzjach (triceps, czworogłowy.)Tylko, że Jay też ma prawy biceps dwa razy mniejszy od lewego w wyniku kontuzji. Jeżeli chodzi o wszystko pozostałe czyli szkielet (moim zdaniem wyjściówka każdego kulturysty), proporcje, masę, separację, gęstość, unaczynienie to moim zdaniem Ron jest lepszy.
Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
w zeszlym roku pewnie kontunzja miala na to duzy wplyw jak nie decydujacy

jaka bedzie mial w tym roku forme zobaczymy na Mr. O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900


Przyjmuje zaproszenie do dyskucji.. SKWARA moim zdaniem ty rowniez w wielu sprawach sie mylisz.. Po pierwsze co do uzylenia nie powiesz mi chyba ze unaczynienie i uzylenie ma wieksze znaczenie niz masa, gestosc miesnia i definicja? ..Furrore moze robic ktos ze ma uzylenie to nie jest jednoznaczene z wygraniem zawodow i tego sie bede trzymal, poza tym predyspozycje do uzylenia to sprawa genetyki i wydaje mi sie ze dobrze o tym wiesz.. Ok wracajac do tematu.. tak ja uwazam ze Jay ma lepsze nogi od Colemana i tyle.. ogladales ostatnie 2 olympie? nawet juz w 2005 roku Jay wygral "Crazy Wheels Award".. no chyba ze podwazasz to ze ludzie oceniajacy Olympie zle sedziuja? :D co Do posladkow i przechodzenia w prostowniki zalaczam zdjecie...(ze niby nie mial nigdy pocietych posladkow) Ok nie wiem czy na wszystko odpowiedzialem ale musze zmykac.. i rowniez zapsaszam do dyskusji ;) pozdro

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 751 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30473
Zdjęcie, które zamieściłeś to argument za Colemanem, wystarczy, że wstawisz obok jakiekolwiek zdjęcie z zawodów z Ronem stojącym w napięciu tyłem i wszystko na ten temat. Unaczynienie podobnie jak większość cech w kulturystyce to genetyka. Skoro Jay jej nie ma to już jego minus. Jest to element sylwetki na który sędziwie zwracają uwagę ale masz rację nie jest decydujący. Uważam, że sylwetka Jayajest dość pokraczna. Zaraz to uzasadnię. Jay ma chyba największą głowę w kulturystyce, ma szerokie mocno zbudowane biodra i grube stawy (ratują go szerokie barki ale nie gdy stoi przu Colemanie. Wiadomo, że kulturystyka jest sportem niewymiernym, jeden preferuje taką sylwetkę drugi inną, chyba stąd te całe emocje. Ale nawet Radek Słodkiewicz napisał na konkurencyjnym forum, że jak tylko Ron trafi z formą to żaden zawodnik nie jest w stanie z nim wygrać. GENY!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
na szybko odpisze tylko ze...

Jak Ronnie trafi z forma.. sluchaj wszyscy to wiemy ale nie kazdy sie chce do tego przyznac ze Coleman juz z forma nie trafi.. bo to juz nie to.. juz nie ta klasa, nie ta forma.. nie ten wiek i koniec na ten temat.. Ja nigdy nie przeczylem NIGDY ze Coleman mial wspaniala genetyke a w szczycie formy ktory moim zdaniem (1999) byl nie do pokonania... ale jest to juz historia napisana. Geny geny tak? wiec Jay nie ma takiego unaczynienia ja sie nie bede z tym spieral bo to widac golym okiem.. ale jak sam przyznales to nie to decyduje o zwyciestwie.. Tak moze i Jay nie jest doskonaly ma braki i to tez przyznam bo jak mowielem ja staram sie pomimo sympatii pisac obiektywnie.. Czego moim zdaniem brakuje wielu fanom Colemana... Na plus Jaya wypadaja jego szerokie plecy... i barki niesamowita proporcja szerokosci... i tu wlasnie jest to czego juz nie ma Coleman juz nie imponuje tak bardzo plecami nie wygrywa pozowania tylem.. po prostu ujmujac jednym zdaniem TO JUZ NIE TO!! i tak jak mowil Radek Slodkiewicz.. jezeli Coleman byl by w formie bardzo ciezko bylo by jego pokonac.. ale tak sie nie stanie poniewaz Ronnie juz nie ma mozliwosci fizycznych zeby walczyc z Cutlerem....

ps. I na koniec zgodze sie ze kulturystyka to taki niewdzieczy sport ze jednemu pasuje jedno inemu drugie:) pozdrawiam i lece cos zjesc ;) hey

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE IWONICZ ZDRÓJ 2007

Następny temat

Chris Dim mial atak serca!!!

WHEY premium