SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2007 - Przygotowania Zawodników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
Cutler bezapelacyjnie 2 miejsce Martinez... Ronnie dzien za dniem marnieje w moich oczach...

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11262
Martinez to kosmos!!!!! piekne pelne ksztlaty mam nadzieje ze przyszlosc bedzie nalezec do niego

"Błądzić jest żeczą ludzką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Martinez > Cutler po raz kolejny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469



























...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Cutler pierwszy, Coleman drugi, Martinez trzeci. Coleman chocby nie wiem jaką miał forme i tak bedzie drugi...

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
gruby : dokladnie , ostatnie fotki porownawcze to masakra , zupelnie inne proporcje , a poza tym ronald i tak sie o polowe sqrczy jeszcze do mr o , martinez super , w przyszlosci bedzie rzadził

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28881
ron zje Cutlera, i jestem w tej opinii bardzo obiektywny, ron go niszczy w kazdym calu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2453
h2- patrząc zupełnie obiektywnie to roon już sie skonczył jay tez długo nie porządzi chociąż w tym roku mi sie wydaje ze wygra ale 2008 nalezy do martineza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2520 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14900
H2 i gdzie ty jestes obiektywny???? Zje?? tak juz kilku zjadl widac po brzuchu!.. pff

Personal Trainer

It's a BODYBUILDING Thing... You wouldn't understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28881


wieksza masa lepszy ksztalt miesni lepsza separacja super uzylenie, jay w tej chwili ma mnie tluszczu od rona a wyglada przy nim na ulanego.
na tym zdjeci wida kto jest mistrzem jay przy ronie to dziecko.


Zmieniony przez - H2 w dniu 2007-07-04 15:14:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE IWONICZ ZDRÓJ 2007

Następny temat

Chris Dim mial atak serca!!!

WHEY premium