SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia 2007 - Przygotowania Zawodników

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 259756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Juz troche wiekszy, w nast. roku mam nadzieje ze wystartuje. Kevin, Kevin!!

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 275 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5469
Niestety w tym wywiadzie nie ma ani slowa o powrocie Kevina jesli dobrze zrozumialem to w zupelnosci poswiecil sie filmowi, a jego nanjowszy film bedzie bardziej psychologiczny, o zonie chorej na raka.

no weakness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak w ogole za ile jeszcze do Olimpy , dajcie dokladna date zawodow !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Świetny wywiad, ale więcej o sprawach osobistych i biznesie niż o sporcie. Pozwala poznać Kevina jako człowieka i ujawnia pewne tragiczne fakty z jego młodośći, o których nie wszyscy wiedzą...Fakt, że wywiad przeprowadza Flex Wheeler czyni go bardzo ciekawym, ci dwaj mają do powspominania wspaniałe starcia na scenie. Obaj należą do ścisłej czołowki kulturystów wszechczasów. Podoba mi się, że obaj nie są przesadnie skromni, i zgodnie przyznają, że każdy z nich, jak również Shawn Ray, powinni mieć po przynajmniej jednej Olympii wygranej...całkowicie się zgadzam.
A propos schudnięcia Kevina, powiedział, że po przejściu na aktorstwo dwa lata robił tylko aeroby, żeby pozbyć się 70lbs. masy. W głowie mi się nie mieści, że można chcieć się pozbyć takiego sprzętu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1380
Boże ludzie nie rozumiem takiego podejscia, ze w glowie sie nie miesci ze mozna chciec pozbyc sie troche miecha. Ludziom z wiekiem zmieniaja sie priorytety. Kiedy startowal to bylo cale jego zycie , tak zarabial kase. Kiedy postawnoil to przerwac i wzial sie za cos innego trzeba bylo sie dostosowac. Jak sie za cos zabiera chce byc w tym najlepszy. Proste. To tylko ludzie chorzy na gigantomanie ( a to choroba psychiczna) chca zawsze byc wielcy. I nie musze tutaj nikogo przekonywac ze kazdy z tych kolosow kiedys bedzie polowe mniejszy. Niestety takie zycie. Nikomgo nie ominie , nawet ronniego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28881
crash może by mieli po jednej olimpi ale jak by się ron nigdy nie urodzil, ani flex anie levrone nigdy nie mieli szans w starciu z big ronem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 298 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27795
Ciekawy wywiad.Czy nigdy nie mieli szans na olimpie?Mieli i to spore,Kevin w 2002 wygral z Ronem 3 rundy.Ogolnie wygladal lepiej(ron wazyl tylko 4,5kg wiecej od kevina),wedlug mnie uratowaly go wtedy jeszcze fenomenalne plecy,partia ktora teraz Rona pograza...Zreszta ja bym w 92 jemu olimpie przyznal.Powrot jesli bedzie to trzymam za niego kciuki.Sory za ot.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Kolego MAXXX3, nie unoś sie tak, ja bynajmniej nie jestem chory na gigantomanię i dokładnie rozumiem powody postepowania Levrone'a. Chodzi mi po prostu o fakt, że Kevin musiał długo pracować w siłowni aby uzyskać efekt zupełnie przeciwny do tego, co robił całe życie. A w ogóle to kapitalnie teraz wygląda...ale i tak wolałbym widzieć go na scenie w pełnej formie...
H2 - kulturystyka nie zaczęła się w 1998 roku...Kevin i Flex byli w czołówce kiedy Ronnie kończył zawody poza pierwszą dziesiątką, i przez szereg lat naciskali silnie ówczesnego mistrza, Yatesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 100758


Chris ;] dobra forma

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20730
Niezle juz pociety jest... Fura kozacka :D

Zmieniony przez - m.ł.o.d.y. w dniu 2007-09-03 10:35:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I MISTRZOSTWA PODKARPACIA W KULTURYSTYCE IWONICZ ZDRÓJ 2007

Następny temat

Chris Dim mial atak serca!!!

WHEY premium