SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Dzisiaj dzien wolny od pracy ale i tak cały dzień w ruchu dopiero w sumie usiadłem i odpoczywam , jak zwykle pobudka około 6 i po 7 już na siłce byłem :) Poleciały bareczki i triceps trening wjechał mega waga dzisiaj rano na czczo 90,2 ale w koncu coś ruszyło i cały dzień sikam i teraz jest już poniżej 90 a piję mniej niż wczoraj

Barki
1.Wyciskanie na maszynie 21x20kg/15x35kg/12x40kg/10x45kg (ciężar na stronę )
2.Wyciskanie na shmicie z przed głowy 12x60kg/10x70kg/8x80kg
3.Wznosy sztangio w przód z gumą (jak na focie )+ wznosy hantli w bok 8x16kg 3 serie
4.Wznosu w bok z linką wyciągu 15/15/15
5.odwrotne rozpiętki na maszynie 15/12/12/10
Triceps

1.Prostowanie przedramion z linkami górnego wyciągu 20/15/15/12
2.Pompki na poręczach z gumą 10/10/10
3.Wyciskanie wąskim chwytem 12x50kg/12x50kg/12x50kg +francuz leżąc za głowę 12x35/10x3510x35kg

Co do treningu to mega wczoraj udało się wyjść wcześniej z pracy pospałem i to też miało wpływ , mega siła jak na ten okres i chęci wszystko wjechało idealnie , te wznosy sztangi z gumą wjechały strasznie gorzej z pompkami na poręczach guma mi się wbijała w kark ciągneło do przodu także tutaj lepiej z obciążeniem jak dla mnie

pierwsza fotka to moje dzisiejsze jedzonko druga rzeczy którymi będe ładował brakuje tylko bananów i ryżu ogólnie ładowanie na czysto i tak bezie dla mnie najlepiej głownie to będzie ryż +dodatek banan ,syrop,czy rodzynki lub masło a trzecia to głownie fanty z bińkowskiego + jakieś proteinowe owsianki z biedry na to mam mega ochotę i zjem sobie po zawodach już + jakieś owoce i orzechy :)

Na wyjazd już przygotowany spakowany ogolony tylko odpocząć i o 3 rusza,y w drogę :) już nie mogę się doczekać dzisiaj może jeszcze uda się jakieś pozowanko zrobić to wstawię jakieś foty

Pozdro i do zobaczenia we Władysławowie !!










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
U Wolskiego znów formę widziałem na Insta. Prążki tu, prążki tam... Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
DamiosL
U Wolskiego znów formę widziałem na Insta. Prążki tu, prążki tam... Powodzenia!


Prążki tu prążki tam zobaczymy czy to coś da hehe a tak poważnie co do swojej firmy nigdy nie jestem obiektywny ale tak czy siak zrobiłem wszystko co się dało i myślę że będzie lepiej niż tydzien temu , na pewno lepiej zadbalem o skórę przez co brazer lepiej się wchłonie nie jak ostatnio , myślę że będę lepiej nabity a woda tak na prawde dzisiaj zaczęła schodzić porządnie bo już waze mniej niż rano także jestem dobrej myśli ,byle by progres był :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Ostatni sprawdzian formy przed wyjazdem ogólnie jestem na pewno bardziej nabity teraz waga w samych gatkach 89,2kg czyli nie wiele więcej niż tydzień temu co do fot to światło kiepskie i ogólnie nie oddają tego jak jest do końca ale zobaczymy na secenie :)










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
jest suchutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Konkretnie! Do zobaczenia niedługo!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958536
bardzo dobrze to wygląda , oby Ciebie znowu nie skrzywdzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12955
Łoker super forma ! oby tak dalej ! Powodzenia w dalszych startach !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Dzięki chłopaki mam nadzieję że nie będzie już takich cyrkow z wynikami i ze forma będzie lepsza jak na ten moment jest lepiej niż tydzien temu :)

PIĄTEK 14.07
Do Władysławowa dojechaliśmy jakoś na 9 chwilę obchodziliśmy po.plaży do restauracji jakieś piwko (oczywiście nie ja) i na 13:30 byłem w domku przestałem praktycznie pół dnia silka w jakimś miejskim ośrodku sportu Cetniewo była czynna od 7-9 i 19-21 także o 19 zrobiłem trening mega instensywma i szybką obwodowka +pozowanie

Dieta
1.4jajka 50g boczku
2. 100gryzu+100banana
3. 100gryzu +20g masła.orzechowego
4. 100gryzu+100banaa
5. 50g ryżu +20g

I lekkie pozowanko wieczorem a tu fotki z dzisiaj z plaży :) chwilę.ppolezalem ale raczej unikam teraz słońca to już odpoczynek w domku a na 18jestem umówiony z Wolskim i nakładamy pierwsza warstwę bronzera :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Bicepsy

1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

Następny temat

DamiosL - przygotowania

WHEY premium