SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48646

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
Nie chcę Cię wkurzać, ale mnie chyba jeszcze trzyma po ładowaniu w sobotę, bo ostatnie 2 dni chodzę przejedzony
Do lepszego samopoczucia też na pewno przyczyniają się tabsy ode mnie

Aaa i dzisiaj będzie już u mnie bronzer


To zazdroszczę ja już dziura w brzuchu non stop, co do bronzera to elegancko to juz wszystko mamy , widzimy się w sobotę teraz już będę dobrze przygotowany pod malowanie hehe a tabsy na pewno pomagają mówiłem że masz dobre patenty ;) ale ciężko było by mi się chyba gorzej czuć niż tydzien wcześniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
gienus12
kurde 5;45 a ten juz na trening ciśnie :D Zazdroszcze samozaparcia , ja jedyne co zrobilem to przeszedlem z sypialni na kanape do salonu


Ja z reguły trenuje po pierwszym posiłku a teraz to już wgl bym nie dał rady później bo po każdym posiłku odrazu głodny i tylko myślę żeby zjeść a nie trenować ;) a dzisiaj jeszce do pracy takze nie mam wyjścia i muszę tak wszcesnie ,ale teraz i tak spać nie mogę to nawet na wolnym trenuje i podobnych porach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
BzykuDG
Nie chcę Cię wkurzać, ale mnie chyba jeszcze trzyma po ładowaniu w sobotę, bo ostatnie 2 dni chodzę przejedzony
Do lepszego samopoczucia też na pewno przyczyniają się tabsy ode mnie

Aaa i dzisiaj będzie już u mnie bronzer


nie bierz od Bzyka żadnych tabletek ,a już szczególnie podobnych do tych


bo zamiast na zawodach to wylądujesz w Mielnie na baletach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Banan
BzykuDG
Nie chcę Cię wkurzać, ale mnie chyba jeszcze trzyma po ładowaniu w sobotę, bo ostatnie 2 dni chodzę przejedzony
Do lepszego samopoczucia też na pewno przyczyniają się tabsy ode mnie

Aaa i dzisiaj będzie już u mnie bronzer


nie bierz od Bzyka żadnych tabletek ,a już szczególnie podobnych do tych


bo zamiast na zawodach to wylądujesz w Mielnie na baletach



Hahahaha :) banan spokojnie te działają w całkiem inny sposób , na tych tabsach to by mi wyszedł taki bps że mógłbym nie trafić z forma hahha ale na pewno było by ciekawie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Spokojnie Bananku, jak Łokerowi posypałem przed sceną, to od razu dostał energii

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
następnym razem pamiętaj też o mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Będę miał coś na Władką
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A tak całkiem serio, to sypnąłem wtedy 50 Calibre z Grenade. Sam też go wziąłem i nie wiem czy czasem się nie przyczynił do mojego stanu na scenie.

Dlatego tym razem polecę mix taki sam jak wczoraj przed treningiem, bo pompa była masakra. A mianowicie:
- porcja NO Xplode XE
- 4g AAKG
- 4g cytruliny
- 3g beta-alaniny


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-07-12 15:41:36

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
No ta przed treningówka od bzyka na prawde świetna od razu postawiła mnie na nogi i na pewno następną przedtreningówką jaką teraz kupię będzie ta :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

Następny temat

DamiosL - przygotowania

WHEY premium