SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja droga do MPJ 2017

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Wczorajszy trening
BARKI+DELIKATNIE MOGĄ
1.wyciskanie hantli siedząc 2.1x10kg/21x18kg/12x35kg/12x35kg/10x35kg
Umorzenia hantli w bok 15x15 4serię +dobicie 100x3kg
3.a)odwrotne rozpietki 15/15/12/12 x15kg
B) unoszenie krążka w przód ze skretem 15x15 4 serie
4.Kubanskie rotację 12x10kg (na hantli)4 serie
NOGA
1.prostowania na maszynie 15-20 5 seri
2.uginania na.maszynie 15-20 5 seri

Po treningu pozowanie + dowolny i do pracy na 12h

Ogólnie były to ostatnie nogi przed zawodami , weekend jak zwykle intensywnie pobudka o 6 trening cardio do pracy i później bramka w niedzielę znowu praca , wiem ze powinienem wiecej odpoczywac takze jaknsienuda dzisiaj wczesniej wychodzenz pracy caly tydzien mam taki zamiar :) ogolnie wstaje rano nogi napuchniete zero kabli a wystarczyło ze pół dnia pzelezalem nic nie robiąc i wieczorem kable straszne będę w domu to wstawię fotke po takim spokojniejszym dniu.
Od jutra zaczynam już odwadnianie :)
Pozdro ! Do zobaczenia na zawodach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
udało się wyjść wczesniej co prawda nie dużo ale zawsze coś , przynajmniej trochę popozuje i na bramkę . Chodze juz strasznie głodny i zamotany a dopiero jutro zaczynam odwodnienie sam jestem ciekawy co z tego będzie.
A tak wyglądały nogi po całym dniu odpoczynku , no i na powrocie z pracy udało się już coś kupić na odwodnienie/ładowanie od jutra ogień ! :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Cześć jak wygląda twoje odwodnienie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Mariusz Be
Cześć jak wygląda twoje odwodnienie ?


Siemanko , Klasycznie na początku dużo pije sole ucinam węgle pozniej ładuje ucinam wodę to tak w dużym skrócie każdy ma jakis własny schemat jest to kwestia bardzo indywidualna np każdy tez pije inna ilosć wody inaczej ładuje itp to jest taki ogólnik, teraz czuwa nademną Krystian dostałem już Bpsa ale będzie jeszcze korygować wszystko na bieżąco w zależności od wyglądu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
A teraz wypiska z dzisiaj wróciłem z bramki około 4 połozyłem się spać i o 7 się obudziłem udało się przetrzymać do 8 i juz lipa śpiący ale zasnąć nie mogłem to poleciałem 30min cardio na 10 do pracy ale wydałem tylko imprezy i o 14:30 leciałem na siłkę o 15 byłem przed siłownią ale tak zajechany że zasnąłem w aucie na parkingu obudziło mnie jak zwykle sikanie to wtedy szybko na siłke wc i trening :)

Dzisiaj już pierwszy dzień FBW i 10L wody wjeżdza a od wczoraj już leje tak że waga poleciała przez noc 1kg a żadnych diurów i większej ilości picia nie było , moim zdaniem miało na to wpływ ograniczenie kawy i słodzika oraz napoi zero

Trening
Wyciskanie hantli na skosie 20x22kg/15x36kg/10x38kg
Wyciskanie na hamerze skos 20/15//12
Rozpiętki na maszynie /15/12/12
Podciąganie na drążku szerokim chwytem 20/15/13
przyciąganie drążka dolnego wyciągu do brzucha 15/15/15
wznosy na ławce rzymskiej 20/20/15
Wyciskanie na barki na maszynie 20/12/12
Unoszenia jednorącz w bok z linką wyciągu 20/20/20
Uginanie przedramion z hantlami 15/15/15
Prostowanie przedramion z linką grórnego wyciągu 15/15/15
Wspięcia na palce stojąc 20/20/20

Po treningu pozowanie i ledwo żywy do domu , teraz się wyspałem leże i myśle że jutro trening wjedzie dużo lepiej chociaż już dzień bez węgli co mnie przeraża bardzo bo pomimo ,że teraz mam i węgle i od groma warzyw i na dodatek leci tyle wody ciągle głodny jestem :) ale jest motywacja już się startu nie mogę doczekać jutro jeszcze wolne wtorek /środa/czwartek niestety w pracy a od piątku regeneracja :)

i ostatni dzień taka kolacyjka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Zazdro z tym wolnym, ja pracuje do samego piątku

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
a jak ucinasz węgle to ile tłuszczy leci ? pytam bo sam chce sobie zrobić takie odwodnienie tak o dla siebie zobaczyć..


Zmieniony przez - Mariusz Be w dniu 2017-07-02 21:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
BzykuDG
Zazdro z tym wolnym, ja pracuje do samego piątku

niby fajnie ale kolorowo nie jest bo po pierwsze mam zmiany po 12h ale w czwartek mam zamiar wyjść szybciej tylko najgorsze jest to ze po takim całym dniu na nogach są tak spuchnięte że chodzic nie mogę dlatego chce więcej odpocząć , próbowałem już spać z nogami do góry moczyć w zimnej wodzie rolowac nic nie pomaga no chyba że właśnie długi odpoczynek a dwa ciągle przy jedzeniu i ciągle pod irytowany a nie chcę przez zawody stawać się tam jakimś bucem dlatego najlepszą opcją jest jak najwięcej wolnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 133 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9574
Mariusz Be
a jak ucinasz węgle to ile tłuszczy leci ? pytam bo sam chce sobie zrobić takie odwodnienie tak o dla siebie zobaczyć..



Zmieniony przez - Mariusz Be w dniu 2017-07-02 21:38:06


aktualnie to będzie wyglądało tak że węgle praktycznie na zerowym poziomie a tłuszcze będe miał z 8 jajek ,10g oleju kokoswego i 5g oliwy z oliwek ale mówię to kwestia bardzo indywidualna i to tak będzie wyglądało akurat u mnie ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42944
Rozumie , ale zawsze coś mi to naświetli sytuację :). dodaje do powiadomek będę odwiedzał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Damian Skoczylas Classic Bodybuilding Road To Be Champion

Następny temat

DamiosL - przygotowania

WHEY premium