SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocarne ramiona w 6 tygodni z Goldbergiem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130961
A ja tylko na siłę jednego powtórzenia trenuję

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Zawsze lubiłem robić bicka na wyciągu gdy bywałem raz na kilka lat na komercyjnej siłowni. Fajnie wchodzi na dobicie. Fajnie Ci widać kule armatnie gdy robisz w pierwszych seriach w pochyleniu :)
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130961
XDM
Zawsze lubiłem robić bicka na wyciągu gdy bywałem raz na kilka lat na komercyjnej siłowni. Fajnie wchodzi na dobicie. Fajnie Ci widać kule armatnie gdy robisz w pierwszych seriach w pochyleniu :)
U mnie zawsze jest dobicie
Przy pochyleniu w górnej pozycji malało napięcie a przy ustawieniu przodem i wyproście ciała napięcie było stałe.
Mam nadzieję, że siła wzrośnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Trening podstawowy bicepsów zrobiłem przy okazji treningu zasadniczego martwego ciągu, który w piątki u mnie wypada. Nie szalałem, bo już wczoraj czułem przepalenie. Na dodatek ciągi mnie tak zmęczyły, że już nie mam siły obrabiać filmu. Jutro wrzucę. Jutro robię dzień przerwy od wszelkich treningów siłowych, bo w niedzielę badam kreatyninę. Do jutra!
3

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 853 Napisanych postów 1033 Wiek 1 rok Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 12274
Regeneracja to jest bardzo ważna rzecz, więc się nie zajeżdżać bo progresu nie będzie!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Wczorajszy trening podrzucam poniżej, a dzisiaj luz, tylko chodzenie i równowaga, to tego nie wrzucam.



3

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Zła wiadomość, pogorszyły mi się wyniki krwi, nerki gorzej pracują. Muszę przez to niestety zrezygnować z ciężkich intensywnych ćwiczeń siłowych. Tym samym nie będę mógł brać udziału w budowie mocarnych ramion. Powodzenia pozostałym uczestnikom.



4

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 591 Napisanych postów 1125 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8631
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
olotraper
Zła wiadomość, pogorszyły mi się wyniki krwi, nerki gorzej pracują. Muszę przez to niestety zrezygnować z ciężkich intensywnych ćwiczeń siłowych. Tym samym nie będę mógł brać udziału w budowie mocarnych ramion. Powodzenia pozostałym uczestnikom.
Wracaj do zdrowia Olek




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Jurek a jaki ciężar miałeś na sztandze i jakie na hantelkach?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

46 lat pierwszy dziennik

Następny temat

45 lat, rozgrzewka przed siłownią oraz waga ciężarów

WHEY premium