SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocarne ramiona w 6 tygodni z Goldbergiem

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8839 Napisanych postów 29139 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 721662
Od 15 stycznia ruszamy z nowym konkursem i nowym tematem,który pozwoli wam znacznie poprawić trening ramion,zwiekszyć ich siłę i masę mięśni.
Do tego będzie trochę sztuczek technicznych do opanowania.
Każdemu sie to przyda.

Treningi są i dla kobiet i dla meżczyzn.
Każdy może uczestniczyć w tym konkursie,bez względu na wiek,i formę.

Najbardziej pilni uczestnicy otrzymają tradycyjnie nagrody od naszego sponsora Iron Horse.

Goldberga wiekszość z Was zna i wie co robi i gdzie startuje.
W tym temacie,wyzwaniu podzieli się z wami wiedzą i metodologia treningów na te wystepujące w tytule mocarne ramiona

O co dokładnie chodzi ?

Goldberg

przygotuje was do :
1) konkurencji siłowego uginania ramion ze sztangą, czyli strict curl

2)przygotuje Was do siłowania na rękę,czyli arm wrestling

Zmieniony przez - masti w dniu 2023-01-08 20:59:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Z białkiem SZTOS łatwiej zdobędziesz prawdziwie SZTOS formę!

16 porcji w opakowaniu, w tym 19g białka w 1 porcji!

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3618 Napisanych postów 6209 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35245
Późno gdyż to było zadanie które należało zrobić z marszu a nie przygotowywać się miesiąc czasu jutro postaram się nagrać filmiki i wszystko omówić. Napewno będzie oceniany progres w maksie także to możecie dalej do końca lutego szlifować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 570 Napisanych postów 626 Wiek 13 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8594
Melduję się zwarty i gotowy jako pierwszy :) Kto dołącza???
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3618 Napisanych postów 6209 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 35245
Rutkow pewnie nie odpuści
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 360 Napisanych postów 909 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7501
Strikc curl nie wiem jak to wygląda a arm wrestling wiem o co chodzi i tu zawsze słaby byłem.
Ale fajnie by było zrobić mocarne ramiona:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11263 Napisanych postów 29275 Wiek 73 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1119961
goldberg1982
Jeśli Ty będziesz brał udział to i ja z rutkowem (piszę bez konsultacji ) z pewnością nie odpuścimy!
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ojan
goldberg1982
Jeśli Ty będziesz brał udział to i ja z rutkowem (piszę bez konsultacji ) z pewnością nie odpuścimy!

Będę ćwiczył razem z wami dla mnie to będzie forma przygotowań do Pucharu Świata w strict curl więc lipy nie będzie
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
jurek
Strikc curl nie wiem jak to wygląda a arm wrestling wiem o co chodzi i tu zawsze słaby byłem.
Ale fajnie by było zrobić mocarne ramiona:)

Strict curl to Uginanie na bicepsa w oparciu o ścianę to co robiliśmy na 30 kg tylko teraz będziemy siłę wyrabiać a nie wytrzymałość
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Także zapraszam wszystkich do udziału, będzie fajna zabawa , dużo osób się pyta mnie jak doszedłem do takich wyników w uginaniu na bicepsa więc będzie okazja doświadczenia na własnej skórze jak się dochodzi do takiej formy, napewno lekko nie będzie ale siła, obwody i kształt bickow się poprawia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jutro planuje jak się uda nagrać 2 pierwsze ćwiczenia i opisać zadania jakie Was będą czekać, zrobimy małe testy sprawdzające siłę bicepsów i ruszamy z treningiem oczywiście ja jako prowadzący będę razem z wami wykonywał wszystkie zadania żeby nie było że tylko wymyślam zadania zrobimy stalowe bicki i bycza siłę
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 275 Napisanych postów 1123 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 85748
A to bedzie caly tygodniowy plan Goldberga czy tylko poszczególne cwiczenia do konkursu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
gosikmyszek
A to bedzie caly tygodniowy plan Goldberga czy tylko poszczególne cwiczenia do konkursu?

Tylko poszczególne ćwiczenia, podstawy także bez obaw
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

46 lat pierwszy dziennik

Sztos