SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - DYSKUSJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 262129

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 142 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7147
Czy wyciskanie 100kg także będzie z podziałem na kategorie wagowe do 80kg i powyżej 80kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10260
Panowie jaki jest w końcu I termin zapłaty za udział w zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Z pucharkami to żartowałem gdzie ja sponsorów znajdę
100kg jest open wyciśnięty tonaż się liczy .
Startowe fajnie jak by się znalazło na koncie do końca maja .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
Z pucharkami to żartowałem gdzie ja sponsorów znajdę
100kg jest open wyciśnięty tonaż się liczy .
Startowe fajnie jak by się znalazło na koncie do końca maja .


To bardzo dobrze że w WW 100kg liczy się tonaż.....
Ja właśnie zacząłem dzisiaj pierwszy trening w ramach roztrenowania oraz powrotu po operacji , i zmieniłem obciążenie na mniejsze ale z większą ilością powtórzeń.
Może nie zrobiłem idealnie tak jak należy pod zawody WW , ale chyba nie było najgorzej z tą nową dla mnie techniką proszę o ocenę boju z ciężarem 100kg



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
W pierwszej części filmu 3 pierwsze powt. by nie przeszły ale reszta do zaliczenia ,gorzej w drugiej cz. filmu trzeba się mocno wpatrzec bo powt. lecą na granicy chwilowego zatrzymania .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
wycwiel
W pierwszej części filmu 3 pierwsze powt. by nie przeszły ale reszta do zaliczenia ,gorzej w drugiej cz. filmu trzeba się mocno wpatrzec bo powt. lecą na granicy chwilowego zatrzymania .


Dlatego pierwsze powtórzenia wyszły inaczej , ponieważ dosłownie przed samym rozpoczęciem zakończyłem rozmowę telefoniczną która zbyt długo trwała i rozwaliła mi całe skupienie oraz wydłużyła czas między seriami.....ale dobrze że szybko się zorientowałem
Druga część filmu to już ciężar 130kg i tam nie skupiałem się nad prawidłowością ....po prostu nie chciało mi się dzielić filmiku z treningu i dlatego napisałem że proszę o ocenę tylko z ciężarem 100kg .

Przyznam szczerze że nie mam pojęcia ile byłbym w stanie zrobić na maksa , bo teraz czułem jeszcze jakiś zapas w dodatku wcześniej zrobiłem 2 serie na 70kg x 20 ...chociaż to raczej mogę traktować jako część rozgrzewki.
Z ciekawości spróbuję za tydzień dojechać do 30 powtórzeń , ale dokładnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
To może dojedziesz do Wrocławia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
To może dojedziesz do Wrocławia

Przemyślę temat...sam jeszcze nie wiem kiedy się w pełni uruchomię po operacji. Na razie jeszcze przez tydzień mam się poruszać o kulach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wzorek
Ale Ty masz chłopie potężną siłę.
Widać to od razu.
Gratulacje pewnie maksy to ponad 200 kg coś czuję. Napisz z ciekawości rekordy życiowe.

No a wracając to analizowałem 100 kg razy 22 powtórzenia
Super.
Jeśli chodzi o ten akcent to faktycznie pierwsze bez i tam w środku się też dopatrzyłem.
Wiec suma do zaliczenia wyszło 16 powtórzeń dokładnie i z akcentem.
Ja to wiem po sobie też
Około 10 powtórzeń mniej się zrobi z akcentem nic pełne ruchy ale szybkie bez akcentu.
No ale tak głosowaliśmy to nic. Haha trzeba kurde z tym akcentem jechać. Haha
Pozdrawiam
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11023
goldberg1982 pewnie, że tak..nie jestem pazerny..
wczorajszy trening klaty zaliczony ..mam nadzieję, że trener będzie ze mnie zadowolony
zależy jak magnezja weszła
2

..siła i rowność..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w doborze monstera

Następny temat

Armwresling lepszy sparing czy trening siłowy?

WHEY premium