SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - DYSKUSJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 262139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
Tak samo jak w strict curl jak nie przerzucisz kupę ton to wyniku nie będzie, a nawet jak już osiągniesz fajny wynik to choroba czy szczepionka może wpłynąć na formę i po zawodach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma co obstawiać ile się zrobi. Ważne abyśmy w dobrej atmosferze walczymy i przy okazji dobry moment na spotkanie się i przywitanie ze starą ekipę i poznać też będzie można młode wilki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
No ja to prawie wszystkich będę poznawał obrocz Adasia i Rysia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Goldi nie sądzę żeby w strict curl leciał w przygotowaniach ( na jednym treningu ) choćby zbliżony tonaz jak w WW .Chyba że rozkręcimy wielokrotny no to mogą tony się pojawić
No normalnie wieczorek zapoznawczy się szykuje

Przy opłacie startowego podawać proszę rozmiar koszulki . Koszulki dla Tych którzy dokonają opłaty startowej do 31 maja.
Nauczyciele załapią się na dwie VI MP w WW & Puchar Spartan i X MPN w WW.
Dla nauczycieli zamówiłem na oko
Kolejnośc konkurencji :
1/ WW 100kg
2/ WW z wybranym obciążeniem kobiet ( do 63kg , +63kg )
3/ WW z wybranym obciążeniem mężczyzn ( do 80kg , + 80kg )
4/ Puchar Spartan w Strict Curl


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2021-05-23 20:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
Jak już ktoś opłacił to ma meila wysłać z rozmiarem koszulki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
A jakąś rozmiarówka jest tych koszulek? jakieś większe niż XL też są?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3007 Napisanych postów 2648 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29842
Wzór koszulek :


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 675 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5602
Fajnie, że kolor czarny i że załapię się na dwie różne jako nauczyciel :) z tyłu jakby się jeszcze dało logo ww dodać byłoby super. Wysłałem przelew za siebie i kolegę, napisałem za kogo w sąsiednim temacie VI MP w WW Spartana. Mam pytanie Wycwiel i Iti to w jakich konkurencjach będziemy startować oprócz wybranego ciężaru wystarczy podać na miejscu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Super wrzuciłem temat na Facebook.
2

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Można podać na miejscu a można poprosić WCT SPARTAN 3 o wysłanie mailem karty zgłoszeniowej i w niej wszystko zaznaczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w doborze monstera

Następny temat

Armwresling lepszy sparing czy trening siłowy?

WHEY premium