SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I MIEDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 5062

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20906
Witam wszystkich :D

Razem z portalem sfd.pl planujemy zorganizować historyczne zawody w wyciskaniu wielokrotnym :D
Ja prowadzę rozmowy z Międzynarodową organizacją GPA żeby było to oficjalne i nikt nie nazwał tych zawodów podwórkowymi :) :) :)

Po przesłaniu im filmów forma rozgrywania zawodów bardzo im się spodobała

cytuje fragment rozmowy : I think it is a very good idea to add multiple benchpress to GPA

wstępna data : czerwiec
miejsce : Poznań miasto doznań :D kto był na zawodach w Poznaniu wie jaki tam klimat panował i jaka była świetna zabawa Bull zorganizował świetne zawody

Co Wy na to ????
Jakie konkurencje proponujecie ?
Jakie są wasze sugestie ??
Ja się swoim propozycjami podzielę za jakiś czas . Mam w planach wprowadzenie kilka zmian
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ZIELINIAK83 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5007
wielokrotne swojej wagi fajna była też zabawa drużynowa 100 kilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20906
Drużynówka ogólnie super sprawa :D ja po 100 kg miałem zakwasy 3 dni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 4335 Napisanych postów 25793 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 704804
Mamy juz bogate doswiadczenia w lidze ww-dlatego warto to wykorzystać.

Także konkurencje ,które są w lidze warto wykorzystać

Ale przydała by się pewna modyfikacja,wprowadzenie pewnej dynamiki,szczególnie w 1/2cc-np skrócenie czasu do 3 minut-trzeba myćleć o widowiskowości i kibicach.

Wprowadziłbym też kategorie 1 cc(czyli wyciskania cięzaru ciała)bo jest to formuła uzywana na całym świecie juz od 100 lat i wyniki sa porównywalne-by też uniknać problemów z przerwami-warto wstawic limit czasowy-np 90 sekund.

Oprócz juz sprawdzonych 60 kg,100 kg warto też wprowadzic kategorię super -dla bardzo cięzkich i silnych zawodników-czyli wyciskanie cieżaru 140(a moze 160 kg?) kg-czas 60 sekund.

Oczywiście drużynowa 100 kg w czasie 5 minut-jak najbardziej -we Wrocławiu były niezapomniane emocje!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 679 Napisanych postów 14983 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 289155
Trzeba się przyłożyć.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
ciężar ciała myślę że nie ma sensu lepiej zamiast tego zrobić np 140 kg i namówić zawodników WL :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14206
dobry pomysł co do limitu czasowego na 5 min to bardzo odpowiedni czas w wyciskaniu wielokrotnym chodzi o wytrzymałosc a połowa wagi w 3 min to troche mało czasu wiekszosc zawodników wytrzymuje bez problemu to 5 min tak ze nie ma potrzeby tego skracac .ciezar ciała ma sens bo zawodnik wazacy 68 kg ma szanse wystartowac z zawodnikiem wazacym 130kg na ilosc swoja waga i ma szanse z nim wygrac taK SAMO JAK PRZY POŁOWIE WAGI . dla jednych zawodników to bedzie dobre wyjscie dlaq drugich ciezary stałe 60kg 100kg

Zmieniony przez - grzeg1211 w dniu 2014-01-22 14:28:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Myślę że zrobimy to tak żeby każdy znalazł coś dla Siebie i była męga frekwencja oraz dobra zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
bardzo fajnie ze szykuja sie kolejne zawody tak ciezary stałe nie wiem 60kg 100 kg 140kg . połowa wagi ,swój ciezar czesc zawodników jest lepsza w tym a czesc w tym te limity 5min to jak najbardziej optymalny czas o chodzi tu o wytrzymałosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
najgorsze potem co wybrac pewniebym skusiłbym sie na wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
co do 100kg znam wielu zawodników wazacych cos w okolicach 90kg a robia wyniki 30 pare powt .Jacek wazy 67 a robi ok 25 tak ze kat wagowe tez maja sens bo jednak to róznica zawodnik wazacy 67 a np 110 czy wiecej mozna wymyslac i tworzyc sporo kat najlepiejsze wyjscie to połowa wagi 100 proc wagi i tak jak na lidze ciezary stałe i zawodnicy sami sie podziela najwazniejsze to zeby frekfecja dopisała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening dla świeżego

Następny temat

jakie ciezary na treningu

aerofull