SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi - DYSKUSJA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 262148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
Ja też słaby koń trochę zmasowany tylko 103 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
W Z O R EK
wycwiel
Może być ciasno między 22 a 26 powt.
Przy tym samym tonazu wygrywa lżejszy zawodnik.


Czyli pasuje robić koło 30 powtórzeń , żeby mieć spokojną głowę

30 powtórzeń to będzie podium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coś tak też czuje tylko czyste 30 zrobić i każde powtórzenie z zatrzymaniem u góry no to będzie wyzwanie.

No ale to MISTRZOSTWA POLSKI w końcu a nie impreza gdzieś tam w garażu.
Heh oczywiście nie obrażając garaże… haha

Czuje że będzie walka o każde jedno powtórzenie a i waga ciała jeszcze też może w jakimś stopniu pomóc jak ktoś lżejszy.

A jeszcze mam pytanie czy od 12 ej się zaczyna impreza, czy jakaś zmiana bo tam na początku tematu jest jeszcze stara data 15 maj od 12 ej godziny.

Jak można poprosić tam jakoś napisać oficjalnie już co i jak i kiedy





Zmieniony przez - mkxxx1980 w dniu 2021-05-20 19:59:20
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Powinien niebawem ukazać się temat " Pytania do VI MP w WW & X MPN w WW & Puchar Spartan "
Podobno nie mogą być dwa takie same dlatego raz został skasowany.
W nowym temacie jest już regulamin poukładany jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
Dziadek dlaczego w 100 kg nie startujesz?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Bom dziadek
Przez te lockdowny postawiłem bardziej na pompki a te małe ciężary to przy pompkach same idą do przodu.
Po za tym takie ilości powt. jak 30x mnie nie pociągają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7296 Napisanych postów 12492 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87761
Panowie moderatorzy czemu ponowinie został usunięty temat VI MP w WW & X MPN w WW & Puchar Spartan
Przecież zmieniony został tytuł.
To chociaż wstawcie nowy plakat i uporządkowany regulamin usuwanego tematu na początku tego tematu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 551 Wiek 52 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11024
Ja chciałbym przypomnieć, że Rysiek z akcentem robi lekko ponad 30 powtórzeń..więc 30 daje wątpliwą szanse na sukces..tym bardziej, iż należy założyć progres zawodnika tej klasy.. pozdro
1

..siła i rowność..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
wycwiel
Bom dziadek
Przez te lockdowny postawiłem bardziej na pompki a te małe ciężary to przy pompkach same idą do przodu.
Po za tym takie ilości powt. jak 30x mnie nie pociągają

To się weź do roboty bo w bicku masz 30 haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4552 Napisanych postów 7228 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39552
Rysiu maruda haha no na ostatnich to chyba 32 razy zrobił Rysiu tak marudzi że człowiek mógł uwierzyć że nie trenuje 100kg ja obstawiam że Rysiu ponad 30 z Marianem pykna Wzorek pozostaje wielka niewiadoma czy przyjedzie czy nie ale jeśli by faktycznie zawitał to może być grubo a co by było gdyby on się przygotował tak z 3 miesiące to myślę że z 40 by mogło paść
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc w doborze monstera

Następny temat

Armwresling lepszy sparing czy trening siłowy?

WHEY premium