SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Mightiest self

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 139195

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde, znowu "cytuj" zamiast "edytuj" poszło.

Zmieniony przez - december w dniu 2013-08-05 09:28:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
po tłuszczu dobrze się trenuje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
5.08.2013 - Barki

Tydzień temu miałem wrażenie, że mizerota ciężarowa w wycisku mogła być wynikiem angażu przednich aktonów w dipsach, więc dla testu w pierwszym dniu treningowym zrobiłem barki. Teraz już przynajmniej mam pewność, że małe ciężary to nie wina dips…

1. Wyciskanie sztangielek siedząc rampa 6
10x8/10x11/10x13/10x16/10x18/6x20
10x8/6x11/6x13/6x16/6x18/6x22/7x22

Nie myślałem, że będę musiał powalczyć z 22 kg, więc średnio. No ale trzeba konsekwentnie dokładać.

2. Unoszenia bokiem 4x20
20x4/20x4/20x4/20x4
20x5/20x5/20x5/20x5

Jak zawsze git.

3. Podciąganie sztangi w opadzie rampa 15
15x18/15x23/15x28/10x30,5
15x18/15x23/15x28/12x33

Świetnie dziś wchodziło, cztery serie wystarczyły.

Barki: 15 minut, cardio: 45.

Cel na przyszły tydzień: rozdziewiczyć 24 kg w wycisku.


Co do treningu po tłuszczach: jest po prostu ok, może lekko na plus. Głównym pozytywem jest większy entuzjazm przedtreningowy, wigor i brak senności, a negatywem nieco mniejsza pompa. Zobaczymy jak moje odczucia zmienią się wraz z czasem.


Zrzut:

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja myślę, że powinieneś ten trening barków skrócić do 6 minut, a tłuszcze podbić do 200. Bez kitu, jesteś beznadziejnym przypadkiem, aż szkoda marnować czas. Pozdrawiam, bawcie się z Antkiem w najlepsze.

Antycypując pytanie "ale o co Ci chodzi?". Jak decydujesz się na osobny dzień barków, to nie załatwiasz tego w 15 minut. (No chyba, że na podsumowaniu pozamiatasz górą ciała, to wtedy kapelusz z głowy) Trening aerobowy 3 x dłużej niż siłowy?
Długo posiedziałeś na tej diecie zbilansowanej, cały tydzień. Z 30 na 130 gram tłuszczu... Mają rozmach

Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-08-05 13:12:44
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Filmy z dzisiaj:







...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
Co Cię znowu boli Darku? jakie "bawcie sie"? czy ja go prowadzę?
pochwal się może ile już czasu Ty sam redukujesz,nie każdemu się chcę bawić w to rok...
Oczywiście, że się da zrobić dobry trening w 15 czy 20min, kwestia intensywności.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
Ad hominem- widziałeś film, biłeś brawo, wiesz, że jestem co najmniej 2 klasy wyżej nad decembrem.
Ad meritum- a skąd wziął pomysł highfatu?

antek098
g**** będzie z tej zbilansowanej, chyba, że chcesz redukować jeszcze xxx czasu.
Skrajne wycięcie wymaga skrajnych posunięć. Jak przejdziesz na tłuszcz to przytrapiony napewno nie będziesz


Zmieniony przez - Pandarek w dniu 2013-08-05 15:01:10
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
nie napisałem, że wyglądasz gorzej, tylko : NIE KAŻDEMU SIĘ CHCĘ W TO BAWIĆ XXX CZASU.
Ale nie szczekajmy. Merytorycznie. Ja tam High fatu jeszcze nie widzę. Nie odpowiadam za próby ludzi, chce zamienić węgle na tłuszcz - kto mu zabroni? nikt. Wpływu na to nie mam. Sam osobiście sobie chwalę tłuszcze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 22 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 184405
No ok, czekam na skrajną redukcję.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 404 Napisanych postów 11788 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 125319
niech wyciąga cenne lekcje i doświadczenie, to się liczy.
wyścig szczurów jest rzeczą trzecioplanową. Nie zobaczysz kulturysty w osobie początkującej, zawsze będą mega braki przed czy też po redukcji - bez znaczenia. Zaraz mi powiesz, że on trenuje 3 lata...3 lata to on błądził a nie trenował. Sam doskonale wiesz, że można chodzić na siłownię i lat 10 i być nadal początkującym. Jednemu zajmuje to rok, drugiemu 3 lata, co mnie wcale nie dziwi, bo świeża osoba nie jest w stanie sama wszystkiego pojąć już na wejściu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Raz ciach i po bólu - Pan Be

Następny temat

Typ Budowy

electro
Polecane artykuły