5.08.2013 - Barki
Tydzień temu miałem wrażenie, że mizerota ciężarowa w wycisku mogła być wynikiem angażu przednich aktonów w dipsach, więc dla testu w pierwszym dniu treningowym zrobiłem barki. Teraz już przynajmniej mam pewność, że małe ciężary to nie wina dips…
1. Wyciskanie sztangielek siedząc rampa 6
10x8/10x11/10x13/10x16/10x18/6x20
10x8/6x11/6x13/6x16/6x18/6x22/7x22
Nie myślałem, że będę musiał powalczyć z 22 kg, więc średnio. No ale trzeba konsekwentnie dokładać.
2. Unoszenia bokiem 4x20
20x4/20x4/20x4/20x4
20x5/20x5/20x5/20x5
Jak zawsze git.
3. Podciąganie sztangi w opadzie rampa 15
15x18/15x23/15x28/10x30,5
15x18/15x23/15x28/12x33
Świetnie dziś wchodziło, cztery serie wystarczyły.
Barki: 15 minut, cardio: 45.
Cel na przyszły tydzień: rozdziewiczyć 24 kg w wycisku.
Co do treningu po tłuszczach: jest po prostu ok, może lekko na plus. Głównym pozytywem jest większy entuzjazm przedtreningowy, wigor i brak senności, a negatywem nieco mniejsza pompa. Zobaczymy jak moje odczucia zmienią się wraz z czasem.
Zrzut:
