SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mightiest self

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 125951

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 839 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56316
Nie za mało tych kcal jak na ten etap redukcji??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Patrząc na to co dzieje się z sylwetką, to nie.

W tym tygodniu dla testu ważę się i mierzę obwód pasa codziennie i wygląda na to, że jestem na zero - pas w miejscu (już chyba miesiąc :E), a z wagi spadło jakieś 0,5 kg, które wedle moich podejrzeń jest wodą po ścięciu ww. Myślę, że taki pułap kcal będzie dobry do przestawienia się na tłuszcze z zachowaniem tej kaloryczności.

Zmieniony przez - december w dniu 2013-08-02 19:28:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
3.08.2013 - DNT

Aero pokręcę jutro - nie wyspałem się po wczorajszym spotkaniu koleżeńskim, więc dzisiaj ładuję baterie. Pojeździłem sobie tylko trochę rowerem, żeby cały dzień na tyłku nie siedzieć.

Zrzut:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4.08.2013 - Pomiary

Waga: 80 kg->79,4 kg
Barki:123 cm
Klatka:106 cm
Biceps prawy: 37 cm->36,5 cm
Biceps lewy: 36 cm->35,5 cm
Przedramię prawe: 31 cm
Przedramię lewe: 31 cm
Pas: 81,5 cm
Udo prawe: 64,5 cm
Udo lewe: 64,5 cm->64 cm
Łydka prawa: 42 cm
Łydka lewa: 42 cm

Czyli dalej kijowo, ale jestem w okolicach zera, więc zaczynam wrzucać fat na miejsce ww i zobaczę co się stanie w najbliższym czasie:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po tygodniu kontrolnym i paru przemyśleniach skorygowałem obecny plan. Jak widać, w najcięższych, priorytetowych

ćwiczeniach (za wyjątkiem dips, które doczekały się specjalnego traktowania) zmniejszyłem liczbę powtórzeń w rampie, żeby

starać się dźwigać jak największe, trzymające mięso ciężary - oczywiście wiem, że dobrej przebitki siłowej nie mam

(czytaj: jestem zwyczajnie słaby i ciężary mogą być mniej spektakularne niż oczekuję :), ale pewnikiem jest to, że będę z

tym walczył - jak będzie trzeba, to zejdę potem nawet na te 5 powt. Wyższe zakresy zostawiam dla izolacji.


Klatka

Dipsy klatkowe total 30
Gilotyna rampa 10
Brama/rozpiętki/butterfly 3-4 serie (zakres zależny od ćwiczenia)

Plecy

Wiosłowanie nachwytem w pochyleniu rampa 6
Pullover 5x12-15
Wiosłowanie jednorącz z linką wyc. dolnego siedząc/stojąc rampa 8

Szrugsy sztangielkami rampa 10

Barki

Wyciskanie sztangielek siedząc rampa 6
Unoszenia bokiem stojąc 4x20
Podciąganie sztangi w opadzie rampa 12

Ramiona

Uginanie sztangielkami siedząc na ławce skośnej rampa 6
Modlitewnik - maszyna 4-5x15

Wyciskanie wąsko rampa 6
Prostowanie z drążkiem wyc. górnego podchwytem rampa 12

Uginania młotkowe (sztangielki lub linki wyciągu dolnego) rampa 6

Nogi

Przysiad przedni rampa 6
Wyprosty kolan siedząc 2-3x15
MC na sztywnych z hantlami rampa 15


Regresów brak, na ostatnim ciężarze w rampie będę robił dwie serie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Z Tymi kaloriami to różeni bywa :) Tak jak piszesz trzeba obserwować innego wyjścia brak :)
w 5 powtórzeniach nie ma niczego złego :D Swego czasu testowałem taki trening typu SHOTGUN i najlepsze w tym było to, że na nim zrobiłem życiówkę :D Szkoda tylko, że to była zima ha ;D

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście, że nie ma w tym nic złego, ale rzadko kiedy schodziłem z repami tak nisko i zwykle nie potrafiłem tego zakresu dobrze wykorzystać pod względem czucia mięśniowego. Teraz pora nad tym popracować. : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 360 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3970
Ja plecy zawsze chciałem robić dokładnie itp chociaż po filmie użytkowników z Karolem zmieniłem na ostre targanie i powiem szczerze, że powoli w końcu plecy ruszyly ...
Wiadome każdy organizm inny, ale na mnie np. działaja właśnie spore ciężary i mniejszy zakres powtórzeń...

Ból Przechodzi, Ale Duma Zostaje!!

http://www.sfd.pl/Go_Hard...Or_Go_Home_...._pumba124-t945664.html Dziennik Pumbusia Nowe Filmy Strona 14...

The Pain You Feel Today Will Be The Strength You Fell Tomorrow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedługo pierwszy trening po białku i tłuszczach - jak nie będę biegał po ścianach i suficie bijąc rekordy ciężarowe to tłuszcze ssą! A tak na serio, to cudów jeszcze nie oczekuję, ale liczę na to, że jak już organizm się wkręci, to będzie się fajnie ćwiczyło.

Musztarda na lepszą pompę ofkorz:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
december
Niedługo pierwszy trening po białku i tłuszczach - jak nie będę biegał po ścianach i suficie bijąc rekordy ciężarowe to tłuszcze ssą! A tak na serio, to cudów jeszcze nie oczekuję, ale liczę na to, że jak już organizm się wkręci, to będzie się fajnie ćwiczyło.

Musztarda na lepszą pompę rzecz jasna:



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Raz ciach i po bólu - Pan Be

Następny temat

Typ Budowy

WHEY premium