SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madu24/blog/lecimy z wagi, I hope...p.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest nigdzie udowowdnione, ze aeroby na czczo szkodzą na cokolwiek
zgodzę sie,to chyba zalezy od organizmu, moja żonka (Magda ) też chodzi rano na czczo, walnie sobie tylko małe carbo przed wyjściem z domu i uważa, ze działa to na nią rewelacyjnie, lepiej niż wieczorne namaczanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Madusorki, że tak się wcinam w temat, ale czy ten Atlas treningu siłowego to tylko przez Internet się kupuje czy jest też w jakiejś innej księgarni, np empik czy cuś? Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Oczywiscie, wielu ludzi robi aeroby na czczo, w koncu tez sa udowodnione zyski z tego plynace dla spalenia tluszczu.
Osobiscie nie dalabym rady, robiac na czczo wysilek fizyczny narazam sie na omdlenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Alexxa, napisałam, że dla mnie... Nie udało mi sie nigdy w czasie spinu jechac niżej niż 80% maxa. Z reszta nie lubię tego ćwiczenia
A w temacie co szkodzi, a co nie, to niepowinno sie ćwiczyć siłowo czy robić HIITa wieczorem, bo źle się śpi, a co za tym idzie regeneracja jest zaburzona... No i co? No i nic. Każdy robi jak mu pasuje, w końcu nie jesteśmy z tego samego szablonu
Road, ukłony dla żony Chociaz przed jazdą rowerem rano (bo rozumiem, ze Magda to właśnie robi, tak?) tez musze zjeść... banana Ale to mi grozi dopiero od 1 czerwaca, bo basen zamykaja na 2 tygodnie

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Road, ukłony dla żony
dzięki pokłonie się , nie ona z rana robi basenik, a rower po południu do konika, potem na koniku i z powrotem na rowerze i ma 30km zrobione i cacy, a efekt taki, ze jak zwykle w niedzielę na maratonie stała na pudle
Sihaja Atlas do kupienia w normalnej księgarni, nawet u mnie na wiosce, Dzieciontko mi kupiło pod choinkę

Zmieniony przez - road_king w dniu 2008-04-22 09:31:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 823 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4782
Dzięki road, dziś poszukam na mieście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Obli poruszenie jakies dziwne wykasuj to zdjecie co wstawilam



Moj "beret" poki co mysle najgorszy nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
jakie wykasuj? Mój blog i ja tu rządzę a stad sie nic nie wykasowuje, nie nie...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Z tego co czytam, to "beret" spox a całe ciałko po tym teście
Gratulki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Chodzi o te zdjecie ze strony 16, na powaznie chcesz bym go wykasowala?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen,silownia ... - czy to niezawiele?

Następny temat

koniec masy i co dalej?

WHEY premium