SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madu24/blog/lecimy z wagi, I hope...p.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Szkoda
Nie ma to jak Hit na dczo

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
ja czasami HIIT'a na stadionie trzaskam, ale na świeżym powietrzu to i tak jestem za aero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
Maduś białka po ok 35g bo sypałem po miarce od matrixa i nie ważyłem dokładnie czy tyle samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Koluszku, ale to miał być: HIT (nie HIIT) na bieżni na dczo... Jesteś w stanie zrobić?

Bubusiu, czyli licze jako 1 porcyjkę DZIĘKI


Wysiadły mi nerki... znowu... nie wiem czy od zimnej wody na basenie ostatnio czy od nadmiaru białka w diecie, czy po prostu kamyki zmieniają położenie.... W każdym razie dupa zbita , przeciwbólowe i rozkurczowe w ruch i jeszcze gorączka do tego W poniedziałek lekarz.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
madu nerki masakra Mam nadzieje, ze sie szybko wylizesz

Dziewczyny, wy tak umiecie HIITowac przed sniadaniem? Bo ja kilka razy sprobowalam i tak mnie torsje wziely, ze hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Madu- aj noł, ale jak tak dałam z innej beczki

Martucca- nie ćwiczę przed śniadaniem. Minimum 2. posiłki i dopiero uciekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Madu, trzymaj się dzielnie

Ja również z tych, co nie mogą ćwiczyć na czczo.
Nawet aeroby u mnie odpadają. Dopóki nie zjem pierwszego posiłku, jestem nie do życia.
Kiedyś wybrałam się na poranne zajęcia stepu na czczo, ponieważ zaspałam i nie starczyło czasu na śniadanie.
Po 15 minutach 'skakania' zasłabłam i tym samym zakończyłam trening

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w sumie biegam (ha! biegalam) 60 min. na czczo i bylo ok, ale HIIT/pakernia nie ma szans, przy pierwszym przewraca zoladkiem, przy drugim robi mi sie slabo Ciekawe z czego wynika roznica? Moze dlatego, ze przy bieganiu organizm siega do sadla jako zrodla energii a w Przy hicie i silowym do wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No dla mnie ruch bez śniadania tez kończy się w pozycji horyzontalnej

Madu, trzymaj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja na low carbie graniczącym z CKD (ketoza była) cisnąłem HIITa i siłownię aż miło, ale nie na czczo no i na siłowni splicik, czyli rekreacja .

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen,silownia ... - czy to niezawiele?

Następny temat

koniec masy i co dalej?

WHEY premium