SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madu24/blog/lecimy z wagi, I hope...p.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
He he tak a`props "wyrobu medycznego" to samo tylko drozsze i o to chodzi te pieniadze zabuli biedny pacjet, a jak nie ma to do piachu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Smutne to ale prawdziwe niestety
Moja teściowa cierpi na SM, nie wymyślili jeszcze żadnego leku na tę chorobę, można ją powstrzymywać i opóźniac niektóre objawy rehabilitacją, ale... ze sprzętu rehabilitacyjnego NFZ finansuje kule, laski, prymitywne wózki inwalidzkie. Całą resztę se kup sam. Na szczęście nas stać (teściów nie bardzo), więc opłacamy rehabilitacje jako taką, sprzęt też kupujemy, zabiegi krio również my. Pacjentowi sie należy raz w roku 21 dni w sanatorium na oddziale szpitalnym za darmo. Do zwykłych sanatorów takich osób nie przyjmują, bo najczęściej są to osoby nieporuszające się samodzielnie, a jak już uda się załatwic przyjęcie po znajomości, to za pieniądze...

Zdrowia życzę, szczerze wszystko inne mało ważne.

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Smutna historia
Życzę dużo wytrwałości i siły Twojej teściowej oraz Wam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Dzięki.


No to z innej beczki, w co mam się ubrac? No... tego jeszcze nie było łążę po sklepach i szukam ciucha na tę nieszczęsną Komunię mojej córki... Jestem typem spodniowym, sportowym, lnianym, nie cierpię sztywnych i galowych sukienek, marynarek, garsonek itp... A tu cholera wszystko na jedno kopyto

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
będziesz musiała coś wybrać zapraszam do mojego tematu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1537
jak lubisz cos z lnu napewno znajdziesz jakis komplecik:) spodnie plus tunika albo cos w stylu marynarki ja tez szukam czegos ale nie na komunie a roczek..i tez z lnu myslalam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Spodnie lniane o eleganckim, klasycznym kroju + żakiet, który nie musi być od kompletu, aby zestaw nie wyglądał "biurowo".
Czasem wystarczy prosty, klasyczny strój "podrasowany" eleganckimi dodatkami, które uczynią go "niecodziennym"

P.S. Chciałam właściwie napisać, że narobiłyście mi smaka na taką piłkę do ćwiczeń, więc może i ja się na coś takiego skuszę, aby ćwiczyć dodatkowo w domu, np. brzuch

Zmieniony przez - meraviglia w dniu 2008-04-23 15:35:18

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Merapowiem Ci, że ja mam na piłce równiez siłownię Poza tym to doskonały mebel jest

W temacie ciuchów, to rzecz w tym, ze ja wiem mniej więcej co chcę, tylko tego nie ma Wszystko jakieś szyfoniasto-atłasowe i jakby z jednego szablonu... A chciałam szybko i w okolicy, ale nie da się i wizyta w "dużym" mieście się odbędzie, gry...
A propo,s Russell, UP oczekuje na Ciebie

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 472
Madu patrzylam dokladnie, ta gimnastyczna jest taka gladka , a rechabilitacyjna na powierzchnie antypoślizgowa, jest w takie niby "robaczki"i unosi 200 kilo. Ja swoją kupilam w sklepie, gdzie widać różnicę, oczywiscie zaplacilam jeszcze drozej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Ile mniej więcej "powinna" kosztować taka piłka?
W linku zamieszczonym przez Madu cena 65zł, a na allegro mozna kupić już nawet za 30zł - czy to nie za tanio i lepiej kupić piłkę w sklepie stacjonarnym?

Meraviglia!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen,silownia ... - czy to niezawiele?

Następny temat

koniec masy i co dalej?

WHEY premium