SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Madu24/blog/lecimy z wagi, I hope...p.2

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Obniżasz kaloryczność w dni wolne?Manipulujesz składnikami posiłków w zalezności od tego co będziesz robiła?Masz wysoką tolerancję na kofeinę.Powinnaś systematycznie obniżać dawkę,aż zejdziesz do zera i kilka tygodni zupełnego odpoczynku od kawy i stymulantów.Pewnie,że chcę foty,bo może się okazać,że znowu płaczesz a postęp jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Jeśli chodzi o kofeinę, to oboje macie rację niestety... Nie jestem w stanie się odzwyczaić od cholerstwa, chociaz bardzo chcę

Jeśli chodzi o manipulowanie, to BL pole manewru zostawiłes mi niewielkie w kazdym razie ww ograniczam do śniadania i okołotreningowych w dni z siłowymi i to właściwie tak, ze bezpośrednio po siłowych tylko białko, a potem pełnowartościowy posiłek... Może tak źle jest? Hm... W dni bez siłki ww tylko w śniadaniu.
Tego trzymałam się przez 4 tygodnie i nic nie drgnęło... w piątym tygodniu dołożyłam ww do diety kosztem b i t, były to ww proste, bo weszła porcja owoców (ok 200g) do śniadania lub posiłku 2 i waga spadła o 1200g... Wniosek? IMO potrezbuje mój organizm ww chyba... albo po prostu trzeba go postymulowac inaczej niż białkiem... Głupia jestem w te klocki i to mnie najbardziej złości!

Merawściekłość i agresja to jedyne skutki zażywania TSE jakie u siebie obserwuję aż czasami mi wstyd, ze warcze na własne dzieci...

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ja tez odstawilem spalacze glownie z tego powodu... Za duze wachania
nastroju.
Scorch jednak byl niezastapionym srodkiem na kaca... To musze przyznac.
Kombinuj dalej !();
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Mera, odpocznij od dietkowania, odpocznij od treningu, odpocznij od supli. Zrób sobie parę dni wolnego. A później ladnie rozpisz dietę i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Koluszku... hop, hop... To ja, madu

To planuje zrobić za tydzień

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1579 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9647
Ojej pomyliło mi się Przepraszam hehe! Dziś jestem jakaś zakręcona, zrób teraz, nie męcz się. Pomoże na tego małego dołka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Wiesz, za tydzień moje dziecię ma I Komunię, a to znaczy 2-3 dni wyjęte z życiorysu i raczej mało planowe jedzenie... i wcale nie chodzi o imprezę, tylko ogólne zabieganie... Tak więc będzie doskonała odskocznia, żeby zapomnieć A doła ani dołka wcale nie mam, raczej wkurza mnie, że innym pomoge z sukcesem, a sobie nie potrafię...

A potem... zobaczycie

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
madu, kochana, daj organizmowi troche czasu Widzialam gdzies na necie krzywa spadku wagi i nie jest ona liniowa, tylko ma postac schodkow. Po kazdym spadku organizm musi sie dostosowac do nowego stanu Tylko, kurka, nie umiem tej krzywej znow wygooglowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
moja schodkowa krzywa ma postać takich schodków co to są szerokie i niskie, wiesz, takie gdzie trzy kroki robisz na jednym poziomie i potem po lekkim uniesieniu nogi wchodzisz na nastepny

Wiesz Martucca, ostatni raz zgubiłam kilogramy trzy lata temu, niby TYLKO trzy lata... A w obliczu nadchodzącej czterdziestki to są AŻ trzy lata jednak
Ale co tam, będzie dobrze!

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
madu, pesymizmem tu zionie
Bedzie dobrze. Musi Pamietaj, ze masz byc dla mnie wzorcem- ja mam juz ponad 20kg na plusie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

basen,silownia ... - czy to niezawiele?

Następny temat

koniec masy i co dalej?

WHEY premium