SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META-MORFOZY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 93696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857















O sobie: W 3 gimnazjum byłem otyły i kompleksy z własnego wyglądu i nie ukrywam tego. Kolega zabrał mnie na siłownie wiadomo jak każdy nie wiedziałem co i jak tylko robiłem wszystko i po treningu biegałem na bieżni miałem na celu stracić balast. I tak schudłem później trafiłem na sfd i coś tam jakaś "dieta" była po roku jest zdjęcie nr.1. Kolega z klasy namówił mnie bym robił masę bo chudy jestem więc coś tam szło i wyglądałem na masie tak zdjęcie nr.2 I już ogarniałem mniej więcej o co w tym wszystkim chodzi itp. Postanowiłem się troszkę zredukować i zdjęcie z wakacji nr.3. Aktualnie jestem na masie zdjęcie nr 4,5 proszę się nie sugerować zdjęciem tylko brzuch tak wyszedł bo już afera przy tym była jest 86cm w pasie waga 86kg. Staż 2 lata


Wymiarów przed nie pamiętam ale morda okrągła była i cyce też


Aktualnie:

Ręka: 40cm
Pas: 86cm
Klatka: Nie mierzyłem
Udo:
Łydka:
Przedramie:
Kark:


Dieta:

Aktualnie carb cycling który sobie sam ustaliłem

100g/50g owsu, 4 jaja, Owoc
100g/50g owsu , 3-4 jaja, Owoc, orzechy
100g/50g ryżu brąz, Pierś, Orzechy
100g ryżu brąz,Pierś
100g Ryżu białego,Pierś
Białko + Oliwa ew Jajka + Oliwa tu różnie

Cykl sterydowy żaden

Odżywki: 2 cykle na kreatynie

Aktualny Trening:

Klatka - Biceps

Nogi
Wolne
Barki - Triceps
Plecy


Edit: Czemu nie widać zdjęć? Jeżeli coś źle zrobiłem proszę Moda o poprawę



Zmieniony przez - miczelx w dniu 2009-12-10 19:50:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
nie widać bo to temat dla koksów,nie brałeś SAA więc jest cenzura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Dee-jay, przekozacka przemiana
pierwsza moja mysl po zobaczeniu fotek "Lokurva, moj nowy guru", potem troche ochlonalem, bo zobaczylem cykle. Mimo wszystko przemiana mistrzowska, na tej drugiej focie nigdy w zyciu bym nie dal ci 40/41cm w bicu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4706 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19503
I can't see any difference
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
Dee-Jay przemiana w hooj kozacka ale z tym zeby isc na skroty to sie z toba nie zgodze. Skoro bo dales taki przyklad ze ktos nie chce wygladac jak pudzian no to powiedz po co mu koks truc organizm narazac zdrowie i czy to zrobisz z glowa czy nie to i tak zdrwie kiedys poleci, wiec sadze ze sam sobie przeczysz. Po drugie jesli robisz to dla siebie to rob to powoli sumiennie na suplach i tylko suplach(bo nie mowimy tu o poteznej sylwetce).
Z tego co przeczytalem to juz cel osiagnoles bo tak to odebralem ze chciales miec estetyczna atletyczna sylwetke i przyznaje udalo ci sie bo jest bdb, i teraz co? skoro cel osiagniety. Zrobilbys to spokojnie na suplach i nie szkodzil zdrowiu. No ofense, i tez cie nie oceniam bo nic mi do tego. SOG za przemiane bo o tym jest temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Jeszcze tu ku_rva wroce...

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2009-12-10 23:51:55

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Dee-Jay Sog polecial, nalezalo Ci sie.
Szczery z Ciebie chlopak i takich lubie!!!

ps. nie jestem pedalem

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5794
szczur_ - dobry 6-pak ;] co robiłes na brzuch? I ogólnie jakie przebyte cykle podczas metamorfozy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
MASSpower: bardziej chodzilo mi o to ze jeden zaczyna od 43 w lapie bo chce zrobic 50,a drugi chce z 30 zrobic 40 i mu to styka. niektorzy poprostu tego nie rozumieja i uwazaja ze jak sie nie ma 40 w lapie to trzeba brac supleaod koksu zdala.

RemyLogan: przy wadze 83kg mialem 40 w lapie, teraz widze ze jest wieksza wiec ten 1cm to sobie dodalem tak fikcyjnie. ale na 100% nie mam wiecej, nie ma takiej mozliwosci wiesz ja mam 85kg przy 180 wzrostu wiec tu szalowych wymiarow nie ma co sie spodziewac.

Egon15: juz Ci tlumacze. ja chcialem "zrobic wyglad" szybko. wiem ze doszedlbym do tego na suplach np w 6-7lat,ale ja chcialem JUZ. w sumie 3 lata mi to zajelo. ale po 2 latach juz wygladalem ok, a rok temu podobnie jak teraz tylko mialem rpzerwe 3miesieczna spowodowana kontuzja i teraz jak wrocilem po wakacjach to wazylem 73kg a na klate mnie 90 zabilo:/

Wasal: nie mam powodow zeby byc nieszczerym. smiesza mnie ludzie ktorzy nie potrafia sie przyznac do tego ze cos brali badz biora, a spytani o kreatyne i hmb ktore odnosnie biora jak sami twierdza, nie potrafia podac nazwy i firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
cwiczylem 3x /week 5 min po treningu
troche tst metki i tyciu winka

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-12-10 23:22:35

It's not Revenge, It's Punishment!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - 4 tygodnie - ok 100 tab - Metanabol

Następny temat

deka+test

WHEY premium