SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

META-MORFOZY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 93705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dee-Jay pozamiatales. 32 kg roznicy, to jest prawdziwa metamorfoza, biorac pod uwage Twoje uwarunkowania(budowa, przemiana materi itp) to naprawde kawal doberj roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DeeJay super przemiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
a co to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
kurfa Dee-Jay jakbym siebie widział w zeszłym roku wazyłem 90kg po dwóch latach treningu a startowałem z.... 53 kawał skoorwiela był ze mnie z Ciebie też widze good job

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2009-12-10 23:56:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Dee-Jay

Przez ciebie stracilem w swoich oczach idola nieraz wieczorami puszczalem twoj filmik na youtubie i pokazywalem znajomym by pokazac twą przemiane ktora przy ostatnim kawalku dziala na mnie niczym atomy wodoru na hiroszime Gdy patrzylem na te suple i diety zywieniowe myslalem sobie ****a koles pro :P na samym jedzeniu i taka przemiana ciezką pracą mozna osiagnac wszystko Teraz czuje sie jakbym stracil czastke siebie Ale ogolnie spoko przemiana, a filmik pro Ogolnie to wszyscy jedziemy na tym samym zyciowym koksie Lecz jestem zdania by go nie wynosic pod niebiosa by mlodziez siegala po ksiazki ni do szafki hehe ale soga dam http://www.youtube.com/watch?v=8Chq2vff0EI  /www.youtube.com/embed/8Chq2vff0EI' frameborder='0' allowfullscreen='1'>


Zmieniony przez - dzakas001 w dniu 2009-12-11 00:21:59

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
miałem dac soga ale po tym filmiku to...

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wazne jaka droga zmiezasz , wazne do jakiego celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
ja juz dalem ale nie zaluje aczkolwiek zawsze czailem na tytul piosenki ostatniej bo bardzo siadla mi na bani i nie mialem skad skolowac tytulu

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
i nie dałes edytowac ze dobra przemiana

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-12-11 00:32:11

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Panowie zauwazcie ze NIGDY nie mowilem ze nie biore SAA i tez za bardzo sie z tym nie krylem, jest pare moich postow w dopingu, nawet w moim dzienniku treningowym psialem o tym parokrotnie i bylo to poruszane. Ale chyba nie uwazacie ze na filmiku ktory ogladala moja Mama wkleje swoje zdjecie ze strzykawka w dupie co? ja mowie ze zapytany, zawsze mowilem prawde, bo uwazam ze branie saa to zaden wstyd, porpostu uwazam ze nie ma powodu zeby sie z tym afiszowac jak ktos czuje sie zawiedzoiony to przepraszam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl - 4 tygodnie - ok 100 tab - Metanabol

Następny temat

deka+test

WHEY premium