SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTA KRYSZTOFIAK - DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Jestem po konsultacjach u Sylwii i Artura...troche popozowalam i zrobilam trening nóg..
Artur z Sylwia ocenili całokształt mojej dotychczasowej pracy...postępy i niedociagniecia.. nastapily delikatne zmiany w obecnej diecie i treningu...
Ogólnie rzecz ujmując spinam dupsko i trenuje nadal i oczywiscie szlifuje pozowanie do perfekcji..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Jak Atram pisze wyżej - odwiedziła nas wczoraj na konsultacjach.

Oczywiście byliśmy ciekawi postępów w pozowaniu zwłaszcza że 8 tyg. przed zawodami powinno być na wysokim poziomie lub wymagać jedynie delikatnych korekt. A tu niemiłe zaskoczenie. Niestety żadnych postępów

Zdaję sobie sprawę że przede mną i moją straszną gębą nawet Augustin Egurrola by się osr....ł ale na zawodach będzie panel sędziowski,1000 widzów , 20 przeciwniczek , 10 gorących reflektorów i pierwszy raz scena. Więc cóż przy tym moja skromna osoba.
Atram bierz się w garść, uwierz w siebie i pozbądź się blokady stresu. W dzień zawodów będziesz wyglądała jak milion dolarów, tak masz się czuć i pokazać to panelowi i widzom!!!
Wszystko co wczoraj zrobiłaś było super ,gdyby nie maniera próbowania poprawienia czegoś bo z góry zakładasz że jest źle. Najlepiej jest nie kombinować - wczoraj się o tym przekonałaś.

Teraz dobre rzeczy. Forma super na ten dzień. Trening wykonany zaj**iście. Jeszcze drobne szlify przez kolejne tygodnie i forma będzie na medal. Dieta skorygowana.Wszystko omówione. Bikini się szyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Oj Artur chyba trochę Cie jednak ponioslo z tym zero postępu w pozowaniu zgodzie się z tym ze nie jest na tyle dobrze jakbys pewnie na ten czas tego ode mnie wymagał...ale mimo wszystko ja widzę i czuje postępy..oczywiście nie zamierzam się zamykać w sobie po tych słowach niezadowolenia tylko sprezyc dupe jeszcze bardziej i ćwiczyć tak dużo AZ będzie idealnie..jestem w stanie mobilizacji ;) i pokaze ze stać mnie na więcej i potrafię lepiej... bo potrafię..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
atram
Oj Artur chyba trochę Cie jednak ponioslo z tym zero postępu w pozowaniu zgodzie się z tym ze nie jest na tyle dobrze jakbys pewnie na ten czas tego ode mnie wymagał...ale mimo wszystko ja widzę i czuje postępy..oczywiście nie zamierzam się zamykać w sobie po tych słowach niezadowolenia tylko sprezyc dupe jeszcze bardziej i ćwiczyć tak dużo AZ będzie idealnie..jestem w stanie mobilizacji ;) i pokaze ze stać mnie na więcej i potrafię lepiej... bo potrafię..



Mam nadzieję że będziesz tak pozować jak nauczyłaś się trenować Czekam w takim razie i cieszę się że się rozumiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Diablica:) V-Mistrzyni Świata
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1346 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4847
Martula MY też chcemy zobaczyć Prosimy o filmik z pozowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 145
Ja nie mam żadnych wątpliwości że Marta na debiuty będzie gotowa na 110% i to pod każdym względem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Może być tylko lepiej przy takiej motywacji i moich chęciach...
nie jestem osoba która zawraca w polowie drogi..zreszta jeśli daje rade dźwigać te wszystkie zelastwo to dam rade tez z reszta;)
A filmik może i jakiś dodam z pozowania...kto wie...
Ps.Ania ale mnie podpuszczasz ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzimy mobilizację, to cieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Po sylwestrowej przerwie powrót do treningu...
Dziś robilam plecy+ łydki+ 70 min cardio...dlatego tak dlugo bo przede mną 2 dni pracy a bilans minut cardio musi się zgadzać...na poczatku bylo ciężko ale z biegiem czasu organizm się przyzwyczail do wysilku i dalam rade a po treningu bylam wyraźnie zrelaksowana i zadowolona...
Przed treningiem szlifowalam pozowanie...ale to teraz norma...trening w koncu czyni mistrza

Plecy:
1.podciąganie na drążku 4 x 12-15
2.wioslowanie hantla w opadzie tulowia 4 x8-10
3.wioslowanie sztanga 4 x12-15
4.przyciąganie drążka wyciągu przed sobą 4 x 12-15
5.wioslowanie wąsko siedząc 4 x12-15
6.wioslowanie na maszynie jednorącz 4 x 10-12

Lydki:
1.wspiecia na palcach na siedząco i na stojąco 4 x 15-20

Dieta:
1.platki owsiane+6 jaj 1 cale+ jablko
2.ziemniaki+ pomidor+ kurczak
Pozowanie..
Przed treningiem bcaa+ glutamina+ CLA+ l-carnityna
Po treningu bcaa+ glutamina+ wit.c
Cardio...
3.ryż+ kurczak+ ogórek
4.ryż+ brokul+ kurczak+ olej lniany
5.puszka tunczyka+ ogórek+ olej lniany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Oj tak.Trening czyni mistrza.Ciesze się że dajesz rade.Pamiętaj o cardio najlepiej na czczo.A pozowanie wszędzie gdzie się da.Do perfekcji i będzie gut.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paulina Pierzyńska - przygotowanie do Debiutów 2015

Następny temat

Adinnnn DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

WHEY premium