SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTA KRYSZTOFIAK - DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Giaurnemo
Sylwia K.
Marta już po konsultacjach - pięknie wygląda


Zobaczyć - znaczy uwierzyć

Giaur - aktualna forma jest na fotkach w dzienniku Teraz zmieniają się już tylko szczegóły i spada poziom tk.tłuszczowej.
W pełnej krasie zapraszam do oglądania na scenie i oczywiście do dopingowania!

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2015-01-24 23:05:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bull
Giaurnemo
Sylwia K.
Marta już po konsultacjach - pięknie wygląda


Zobaczyć - znaczy uwierzyć


zatem zapraszam na nasze stoisko na targach w Gdańsku
będą nasi zawodnicy/zawodniczki a także Marta z siostrą





Stoisko to będzie punkt zborny forumowiczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
no na bank Sylwia!

to a13 i a14 to nasz teren
łączymy dwa w jedno
i będzie to stoisko otwarte, bez przedniej zabudowy
super plan mamy na tą imprezę, dużo atrakcji zaplanowanych





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bomba Nie mogę się doczekać. Jestem baaardzo ciekawa samej imprezy i dodatkowo ekscytuje się startem naszych zawodników Zawody śnią mi się po nocach - oby sny nie były prorocze Marta! hahaha

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2015-01-24 23:55:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylwia K.

Giaur - aktualna forma jest na fotkach w dzienniku Teraz zmieniają się już tylko szczegóły i spada poziom tk.tłuszczowej.
W pełnej krasie zapraszam do oglądania na scenie i oczywiście do dopingowania!



Pooglądałem fotki i jestem pod wrażeniem
Chętnie zobaczyłbym live ale i daleko i termin nie pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
też będę w Gdańsku, niestety w formie obserwatora już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę cię na live
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Sylwia oby wszystko poszlo jak należy ;-0 i żaden glupi sen się nie spelnil ;-p bo juz powoli czuje stresa coraz większego...i ta rosnaca presja coraz więcej osób wie ze startuje i się wypytuje...wiec nie chcialabym dac ciala bo będzie siara i pozostanie mi tylko zmiana tożsamosci i opuszczenie Poznania heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Dzisiejszy dzień byl troszkę luzniejszy..tzn pospalam w koncu dluzej...a potem jak to zwykle marsz na siłke...pozowanie...trening pleców + łydki i na koniec cardio 60 min...
Wieczorkiem trochę relaksu na termach...
A jutro praca ale pobudka o 6 bo trzeba zrobić cardio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
No to godzinka cardio za mną...nastapil chwilowy przyplyw energii...ale do pracy i tak nie chce mi się iść ;p ;/ no coz ale jak mus to mus...chociaż wolalabym trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13224
Najważniejsze że plan wykonany
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paulina Pierzyńska - przygotowanie do Debiutów 2015

Następny temat

Adinnnn DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

WHEY premium