SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTA KRYSZTOFIAK - DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
atram
Dziś trochę leniwie.. od rana zakupy i ogarniecie prozaicznych spraw dnia codziennego...i ogarniecie kwestii zwiazanych ze strojem...
Mimo wolnego dnia niestety musialam wstać wcześnie i nie dałam rady juz zrobić cardio od rana jak dotąd to robilam..trening przelozylam na wieczor ...żeby nie ćwiczyć w tłumie...ale inni chyba tez wyszli z tego zalozenia bo siłka była pełna..
Miałam w planie plecy i łydki...niestety skonczylo się na treningu samych pleców...łydki pominełam bo godzina cardio była ważniejsza...zajme się nimi next time..
Weekend w pracy...nie cierpie tego;/ oj cos mi się wydaje ze będę niemiła dla klientów



znajdź miejsce na maszynie to wypożyczę Ci taką jak swoim garażu Lee Priest



to nie jest tylko reklama bo on autentycznie na tym trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Heh Bull bardzo chętnie ale nie ma gdzie tego upchac ;/ na balkonie chyba albo wywale łóżko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 1357 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57599
1300 $ za takie cudo to w sumie nie jest jakaś gigantyczna cena :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Super ta maszyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Gdy budzik zadzwonił o 6 rano byłam jak w letargu nie wiedzialam gdzie jestem i jak mam na imię ale cardio trzeba zrobić..
Przede mna znowu 12 h pracy...jutro wolne...ale i tak trzeba zasuwac żeby ze wszystkim się na czas wyrobić..
Trening ..pozowanie...itd...
Ale może pospie trochę dużej...z tym ze cardio i tak na czczo z rana zrobię...żeby mieć te kartusze z glowy...

Zmieniony przez - atram w dniu 2015-02-15 10:14:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Widziałem Cię w Greeni'e jakis czas temu.
Myślę ta Kobieta bankowo myśli o startach jeśli już nie startowała.
FORMA konkretna,muskli sporo,susza. Sylwetka..... uroda... prezencja... wiadomo redu,trening,dieta...
Uśmiech jest czymś nienaturalnym przy poważnych przygotowaniach,pełne skupienie.
REWELKA.
Kiedyś chciałem pozować w świetnej salce jaką posiada ta siłownia... patrzę Panna....
Wszystko jasne. Otworzyłem drzwi i zamykam,uciekam :P
Pewnie,że trzeba było powiedzieć kilka pozytywnych słów,słów na miejscu,ale przy zmęczeniu i głodzie różnie bywa.
Nie ma co zawracać gitary. Wiem po sobie ;P



Zmieniony przez - Sylwester1305 w dniu 2015-02-15 13:44:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Sylwester dzieki za mile słowa;) wbrew pozorom nie gryze;)
Czasami tylko mam taka groźna minę...trzeba bylo tez pozowac..chociaz meska ewakuacja to normalna reakcja na moj widok na sali...ostatnio troche zaczelo sie to zmieniac ale moze i dobrze bo trzeba sie przyzwyczajac do publiki ;D
co do skupienia to bez tego ani rusz.. jak juz znaczne trening to jestem w innym świecie...

Zmieniony przez - atram w dniu 2015-02-15 15:12:26

Zmieniony przez - atram w dniu 2015-02-15 15:17:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 233 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 32966
Będzie okazja :)
Myślę ,że ustawimy się na trening w okresie między zawodami i stworzymy coś dla SFD :)

Trzymam kciuki i ZDROWIA życzę do końca :)

No ,tak teraz taki tunel,że nie ma możliwości żeby coś wybiło z rytmu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Go od idea :) pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paulina Pierzyńska - przygotowanie do Debiutów 2015

Następny temat

Adinnnn DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

WHEY premium