SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MARTA KRYSZTOFIAK - DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Zerkając na punkty w czasie zawodów to ocena sylwetki/porównania dawały drugą lokatę. Później zabrakło tego o co były obawy czyli odwaga i pewność siebie. Na MP będzie odważniej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
nie działa głos w tym wywiadzie. wejście sfd jest z głosem a potem sama rozmowa już bez. też tak macie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5386 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388231
u mnie dziala normalnie, sprawdzone minute temu

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Nagranie jest mono bo to sprzęt pożyczony ( nie dopasowaliśmy kamery do naszego mikrofonu)od naszej redakcji www.Fight24.pl ale słychać konkretnie. Nasze lustrzanki do wywiadów i transmisji LIVE będą gotowe dopiero na Kielce, podobnie z kompletem ekipy TV.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2015-03-04 09:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
a widzisz, nagranie mono już wszystko jasne, głupi ja hehe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
Gratuluje, forma super - pierwszy raz byłem na takich zawodach i masakra nie wiedzialem że moga wywołać tyle emocji oraz wrażeń
Super sprawa
Ale wracając do tematu którego miejsca należy pogratulować mam nadzieje że pudła :) bo jeśli któraś z Pań go naruszyła (jesli tak to która i za co) to niewątpliwie należy sie awans w hierarchii :)

Bedę kibicowac na MP :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Właśnie oglądałem zdjęcia. Wyglądałaś pięknie, a wierz mi, nieczęsto tak piszę (i mówię) o kimś innym jak moja Żonka. Dla mnie i tak zostałaś zwyciężczynią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Dzięki Kibol,Skint73...szczerze pisząc to nie exscytuje się tym które mam miejsce...moglabym mieć nawet 2 ale to i tak w obecnej sytuacji nic nie wnosi...to cale zamieszanie wokol debiutow i dyskwalfikacji delikatnie pisząc jest zalosne... teraz musze się skupić na treningach, diecie i powrocie do formy..jeśli w ogóle mam gdzieś się pokazać niebawem...

Zmieniony przez - atram w dniu 2015-03-05 18:06:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 409 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6268
Trening zrobiony..serie łaczone;barki+ Klata,tric+ bic i na koniec brzuch...
Dziś cwiczylam na zupelnie innej siłce niż dotąd..na poczatku bylo mi ciężko się przestawić..bo prawie zawsze trenowalam w 1 miejscu..gdzie wszystko mialam juz obcykane...maszyny..sprzęt...co gdzie leży..wszystkich już znałam...a tu trzeba bylo się przestawić...
Ale juz po paru minutach i zlustrowaniu siłki wiedzialam jak będzie wygladal Moj dzisiejszy trening...
W sumie nowe miejsce - nowe możliwości..jest więcej różnorodnych maszyn..niz na poprzedniej silowni...wiec będzie można dac mięśniom inne bodźce do rozwoju niż dotąd
Z racji nowej pracy i innych godzin jej kończenia będę zmuszona robić trening pod wieczór...albo wieczorem..jedynie w weekendy będzie możliwość porannych treningów..ale dobre i to..

Zmieniony przez - atram w dniu 2015-03-05 23:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
Masz tu tylu fanów i kibiców wiec nie kombinuj, ok?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paulina Pierzyńska - przygotowanie do Debiutów 2015

Następny temat

Adinnnn DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

WHEY premium