SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 867477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5070
ta niech zrobi sobie fote plecow i niech ma wieksza od Lorenza to uwieze ze mu cala masa w lapy poszla

"Nie Jeden Się Jeszcze Dziwi Ale Jestem Po To Żeby Ich Zadziwić"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
haha idorei nie zapominaj o plecach bo w tym wieku to nikt takich nie ma, łapy zalame ? to powiedz mi dlaczego widac na nich żyły?
zazdrosc dupe ściska?
czekamy na foty kumpli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12811
idorei to bajko pisarz

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ja mam kumpla 190cm 46 w lapie i 88 w pasie"
Ja mm 190 cm i 45 w łapie w pasie 90. I po fotach moge ocenic ile w lapie moze miec Lorenzo. Łapa jest 7 cm wieksza a to duzo

ps. Kumpli masz małych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Anoreksja kulturysty, do tego mlodziak na bombie, mega niesmaczne, jaki to ma cel? W nastoletnim wieku nie miescic sie w drzwich? Ciekawy po ktorym metrze biegu dostaje zadych... przerost formy nad trescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 715 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12257
@usdrealm
A moze ****a poprostu chce tak wyglądać , podoba mu sie ? niektórzy wolą rzeźbe niektórzy mase , dla mnie np Lorenzo wygląda za***iście i nie podoba sie to wy******laj proste .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Kwestja gustu jesli chodzi o wyglad, ale tu jeszcze jest mlody wiek + na 99% koks a to juz nie jest takie proste...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2645 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10553
usd nie kompromituj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
@aniaaniaa to zripostuj gdzie tu rozsadek w takim wieku koks? O ile w ogole koks ma w sobie jakikolwiek rozsadek. Troche doswiadczenia chlopie i moze wkoncu skumasz co pisze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Usd, a wiesz co to znaczy "chcącemu nie dzieje się krzywda"?

Jeżeli to mu sprawia satysfakcję to spoko, Ameryki nie odkryłeś pisząc iż nie jest to prozdrowotne podejście do życia. Tutaj każdy o tym wie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

WHEY premium