SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 865031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
przeciez on wyebal w siebie tyle koksu ze z samych ampułek zrobiłby szklane WTC...... pyerdolenie głupot ze planuje cykl kreta+bialko (wkur... mnie takie cos), robi z siebie tylko idiote wiekszego niz jest (bo nikt normalny by nie załadował w siebie tyle koksu w tym wieku) ale on to zrozumie na kilka/kilkanascie lat (o ile dozyje) jak bedzie mial faje z gumy a jaja wielkosci gorczycy ktorą widywał w musztardzie jak robil cheat meal

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takiego posta jeszcze nie widziałem


no koks napewno ładuje patrząc na tą fotke:



13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
strasznie dziwi mnie brak rozstepow... chyba mial dobrego trenera bo od poczatku silowni sie smarowal specyfikami na bruzdy (rozstepy)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to on przez 2 lata potroil wielkosc swojej reki bez krety? niech rozpisuje trening

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lorenzobecker.blogspot.com


jak ktoś umie Angielski to będzie wiedział jak bica ćwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
przeciez zartowalem co mnie jego trening, jak on tylko macha, 0 czucia, igla reszte za niego robi a on takie bajki pisze.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
igła za niego nie robi kolego... ktos musi odessać tłoka i sprawdzic czy są bąbelki a potem tłoka wciskać suptelnie... wiesz ile to roboty? on w kiblu z dupa nad umywalka spedza polowe zycia, wieksze poswiecenie niz twoje robienie posilkow i czucie miesni na treningu :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzięki za link;]










Zmieniony przez - davidooo w dniu 2010-11-01 09:59:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 186 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5070
ej ludzie czy wy jestescie idiotami ja z kims tam bede se robimy ze on dopiero bedzie chcial brac krete i bialko a wy juz sie tu spinacie ze on koks laduje a niech se laduje broni wam ktos ?? tylko pewnie sie boicie wbic sobie malutka igielke w dupe czy w barek np bo przeciez to bedzie bolalo prosze was zlozojcie poslady i czekac na postep jego a nie piepszenie glupot

"Nie Jeden Się Jeszcze Dziwi Ale Jestem Po To Żeby Ich Zadziwić"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

WHEY premium