SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 864768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 305
moim zdaniem szacun mu sie nalezy xDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Marcinx66

No tak ale majac tak jak podaje 17 lat i juz sie kłuc to duzo za wczesnie. No juz powiem lekka kuracje mozna walnac ale tu na pewno lekkiej kuracji nie bylo :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 305
ja tam nie chce osądzać kogoś nie mając dowodów...sam mam 16 lat i mam w łapie 43 cm nie miałem styczności prawie z odżywkami wyciskam 135 kg staż nie całe 2 lata...ale napewno sie na czyms kurował nie koniecznie na tonach koxu ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Tak Bartek ale rozumiem ze ktos jest taki od poczatku juz przy sobie ale tu byl chudy i z takiego wygladu nagle stal sie taki wielki .Nie mi tu osadzac ale dla mnie to saa w duzej ilosci bylo pchane i tyle

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31878
sylwetke ma koleszka konkretna :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moim zdaniem kulturystyka jest to sport dla cierpliwych tak jak wielu z was tu pisze , widać temu kolesiowi cierpliwośći zabrakło że w tak młodym wieku zaczoł walić saa...dobrze wygląda ale jak w wieku 17 lat walił dobre cykle no to sory z mojej strony żaden szacun niesztuką jest zacząć szybko brac koksy sztuką jest poćwiczyć pare lat w bardziej naturalny sposób...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 199 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2214
co gosć wyglada..
Ja pier*****

Przysiady=KoKS
"Dybuj, dybuj i się nie przedybuj,ale zdybuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
gienek SSA to g**** jak nie masz diety i odżywek + dobrego trena
mozesz jesc po 40 mg ed mety polskiej bez diety zrobisz gowno ludzie SSA bez diety itd to sh1t
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Koleś podjarał się Frankiem McGrathem i zamiast być cierpliwy odrazu koksy, obkleił pokój plakatami i całą resztą bo strasznie się podjarał tym wszystkim

Psyche ma konkretną, nie powiem że nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 305
To już co innego ze obkleił sobie pokój plakatami robi to co kocha,a koles jest jego idolem to dąży do tego by byc jak on...mi sie np. nie podobaja kulturysci jest to zbyt przesadzone wolałbym być strongmanem ;) wygląd tez sie liczy ale fakt ziomka troche poniosło xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

WHEY premium