SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 865020

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Zazdrościć to mu mogą dzieciaki po 16 lat i u wież mi że nie macie kim sie podniecać bo jest o wiele więcej autorytetów z których można brać przykład a nie naburmuszony pozer ( to nie zazdrość po prostu go nie lubię bo jest nikim a robi z siebie gwiazdę i wiem od ludzi co z nim pisali że to zwykły burak )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 761 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10642
też mogę sobie napisać w profilu że mam x lat i 60cm w bicepsie, więc twoje wypowiedzi mnie nie ruszają a koleś jest wielki, podnieś 280kg w Martwym Ciągu a potem obrażaj innych

nie imponuje mi on mam innych idoli i to wcale nie kulturystów, ale wasz tok rozumowania czyli : "jest większy od nas to piciśniemy go na sfd" jest żałosny, a przecież jesteś dorosły co nie? czy dorosła osoba nie zachowuje się poważniej ?

Zmieniony przez - kubalol13 w dniu 2011-10-08 14:47:37

kurczak, ryż i kreatyna zrobią z Ciebie skurvvysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
ja, dałeś pokaz swojej zazdrości, jedna prosta rada jak ci sie nie podoba jego sylwetka to nie wchodz tutaj i nie patrz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8423
ja111111 kozaku pokaz fotki,juz kiedys pisales ze wstawisz.a moze twoje wymiary wyssales z palca.Pewnie za internetem masz 14 lat i 30 w lapie;/ Wiec sie nie spinaj.

Moja siłownia-http://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914.html

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12811
ja111111 to jest 40 kilowy napinacz.

I co by sie nie działo ja wiem że mi sie uda !

http://oo0ps.blogspot.com/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie Panowie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Ha ha ha wiedziałem że jak coś w tym temacie złego napisze na kwaziego to zaraz fani sie zlecą i zaczną cisnąć napierać . Co do zdjęć to nie lobię sie puszyć jak paw do zdjęcia żeby komuś coś udowadniać ale dwa wstawiłem do galerii zdjęć chcesz to poszukaj
PS. Nie zaglądam tu więcej bo mi tylko ten temat ciśnienie podnosi (cudze chwalicie swojego nie znacie)
Gimnazjaliści sie zlecieli ha ha ha ha

Zmieniony przez - ja111111 w dniu 2011-10-08 16:07:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będziecie się sprzeczać to temat zostanie zamknięty i polecą bany . Więc zluzujcie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8423
ja111111 daj linka do tych zdjec,bo jestem ciekawy.

Moja siłownia-http://www.sfd.pl/Wlasna_siłownia.-t653914.html

Szanuj grosze a złotówki przyjdą same.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
sterydy sa, bo to naturalne w tym sporcie. Ale dopatrywanie sie wszedzie ściemy i przeróbek w programach jest conajmniej nie na miejscu jeżeli nawet ogladacie wczesniejsze jego fotki i jest byczy to po co ma teraz przerabiac ?

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

WHEY premium