SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Lorenzo Becker

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 861608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
mnie właśnie brakowało kobiecego głosu w tym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przynajmniej nikt mi nie zarzuci że mu zazdroszcze
Po prostu tak jak ASNF napisał - każdy ma swój gust - nie dorzeczne jest ,,naskakiwanie'' na kogoś kto ma inny.
Na mnie na przykład nie robi wrażenie ktoś kto wygląda jak on, i tyle,co nie oznacza że nie lubię ,,dużych chłopców'' bo lubię ,nawet tych bardzo ale zbudowanych proporcjonalnie i adekwatnie do swojego wzrostu.Jestem zwolennikiem stwierdzenia - liczy się jakość nie ilość - a już najlepiej jak jest ilość w pięknej jakości Ot cała filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
no i wszystko jasne teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
każdy ma swój gust - nie dorzeczne jest ,,naskakiwanie'' na kogoś kto ma inny.
niestety to dość powszechna praktyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4428
o ****a co za szerokość pleców:D Może i jest zadufany w sobie ale ćwiczy kulturystykę z widocznymi efektami więc to pokazuje tyle ode mnie nara;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
"Więc nie s***aj ogniem -bo majty spalisz,bo po przejrzeniu tematu stwierdzam że masz za duże parcie! "
"każdy ma swój gust - nie dorzeczne jest ,,naskakiwanie'' na kogoś kto ma inny." sama sobie zaprzeczasz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kamil widzę że w ogóle nie zrozumiałeś-chodziło mi właśnie oto że naskakujesz na osoby które mają inne zdanie -z tąd te parcie
Powiedzmy że stanęłam za tymi którzy zostali zaatakowani poprzez inność poglądów- już rozumiesz?

o ****a co za szerokość pleców:D Może i jest zadufany w sobie ale ćwiczy kulturystykę z widocznymi efektami więc to pokazuje tyle ode mnie nara;)
właśnie się za każdym razem zastanawiam co on ,,ćwiczy'' jak widzę że rośnie tylko wszerz.dla tego tez moje zainteresowanie tym tematem,czekam ciągle czy on coś w końcu zrobi ze sobą i jak wykorzysta to co osiągnął,bo póki co jak dla mnie ciągle stoi w miejscu i dalece odbiega od kulturystyki,być może on wcale nie chce wyglądać ,,pięknie'' tylko być po prostu duuuuży,bo są i tacy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10537




Potrzebuje wiedzieć , jak sie nazywa to ćwiczenie na 1:10 i na jakie to partie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1009 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18319
Ściąganie linki do klatki, na plecy

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie prawda

face pull - tył barków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wysyłka za pobraniem -->przelew nie dociera

Następny temat

Pomoc w wyborze ławki kelton/marbo.

Wiecej