SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Limak1990/Dziennik/Redukcja z 82kg na 75kg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34213

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Fotki są wczesniej. Tu wrzuciłem jedną. Po cyklu wstawie więcej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 680 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6732
ale co to mają być za fotki jak pół brzucha zakrywasz napinając biceps ? nic nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Dawno mnie tu nie było, ale muszę powiedzieć że zarąbiście urosłeś. Troszeczkę cię podlało, ale wygląda to dużo lepiej niż z pierwszej strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Dzięki. Przez wakacje nie zaglądałem tutaj ale trenowałem. A jak tam twój progres? Nie wiem czemu ale jak patrze w lustro to wydaje mi się, że wyglądam tak samo słabo jak na początku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Weź się za michę, bo jak widzę posty z pierwszych stron to chcę się płakać, o te Twoje posiłki. pzdr i zdr.

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Pierwsze str a teraz to niebo i ziemia. Wcześniej byłem zielony - teraz trochę podgoniłem z wiedzą ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
A oto moja przemiana:
Przed / Po





Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3282
Wlasnie przeczytalem twoj caly dziennik od poczatku do konca :P i przyjemnie sie bardzo czyta Postepy tez ida. Bede zagladal oczywiscie, pozdro

Wiedza jest Poczatkiem wszystkiego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 512 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4279
postęp widac ale szalu nie ma, masuj ostro

Pain is temporary, pride is forever
_____________
Comeback! http://www.sfd.pl/Satreb/_Blog/_ROAD_TO_REDEMPTION-t742858-s6.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15274
Juz powoli zaczynam stopowac z masa i biore sie za redukcje bo widze san po sobie ze sie troche zalalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyciskanie żołnierskie

Następny temat

Masa czy redukcja ? pomocy..

WHEY premium