SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-karnityna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
Jaka L-karnityna jest najbardzies skuteczna - chodzi mi o producenta - co możecie polecic na podstawie wlasnych doswiadczen. Ja mialem produky ACTIVITY (600)i nie bylem do konca zadowolony.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Moiwac o cukrach mialem na mysli SACHAROZE tzn mniej cukru do herbatki a njalepiej miod!sldyczy mniej lub wogole wiedomo trzeba poograniczac dobroci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
a miałes dieta???
jesli nie to juz widze powód...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
ile lat i ile do spalenia ? bo jak troche jest do spalenia to niema co sie bawic w spalacze typu l-karnityna i barc juz cos lepszego thermo speeda lub calkiem mocne z tego sklepiku ************/index.php?cmd=9&t=1&id=936 nap thermal pro oparty na efedrynie tub hormony tarczycy ale to zalezy od kasy i tego ile masz do spalenia !

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
Dieta byla i w zasadzie caly czas jest. moze nie sa to 2 liscie salaty, ale staram sie nie przesadzac z jedzeniem, szczegolnie tym zle wplywajacym:D. Ponadto trenuje wioslarstwo i mam treningi 6-7 razy w tygodniu(areoby/silownia), w zwiazku z czym na samej salacie chyba bym nie przezyl. Mam 26 lat a ile do zrzucenia - ciezko mi to ocenic. Po prostu chcialem wykorzystac to, ze dosc intensywnie trenuje i zrzucic troche nadmiaru:). Gdyby mi zeszly jakies 3-4 kg tluszczu to byłoby super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
chyba ze rozumiesz pojecie diety

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
oj chyba tak posty podwieszone sie kłaniaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak chcesz wytopić sadło, to kup dobry spalacz, a nie w l-karnityny się baw...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 124
No fakt - moze pojecie diety troszke inaczej rozumiemy-w zasazdie jest ich wile itd itp. Może znacie jakis watek ktory bylby dla mnie dobry. Ale zxaznaczam - odchudzanie nie jest celem-chodzi o spalenie pewnej ilosci tluszczu - tak przy okazji mocnych treningow. Poza tym nie moge sobie teraz pozwolic na utrate sil/wytrzymalosci - a chyba takie skutki pociagaja za soba diety - takie wspomagajace odchudzanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Odwiedz dzial odzywiania i poczytaj posty podwieszone.
Pozdro.

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Nupel - jakie hormony?
Koleś pyta o L-karnityne a ty mu efedryne polecasz?
tez bomba ..


Zaczniej od typowego standardu Thermo speed Xtreme, L-karnityna jako dodatek rownież sie przyda, ale dodatek do czegos mocniejszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2072
zakupiłem sobie L-Karnityne Activitia (brak funduszy na lepszego spalacza) i chciałem się spytać jak brać ją. Mój tydzień wygląda tak:
- codziennie rano (o 5.00) robię A6W,
- we wtorek, czwartek i sobotę chodzę na siłownię wieczorem (o 19)
-we wtorki o 8.00 gram 2h na hali w nogę i są to moje jedyne aeroby w tygodniu.
Na aeroby nie mam czasu (wstaję o 5 wracam do domu ok 18), zaś dietę mam ułożoną i trzymam się jej. Chciałbym zgubić ok. 4kg (ważę 77kg i mam 173cm wzrostu).
z góry dzięki za odpowiedzi,

pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po treningu?

Następny temat

mam pytanie

WHEY premium