SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE POMOCY MUSZE ZRZUCIC BRZUCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42905

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
Ok ,ale areo tez bedzie ale tylko 2 razy w tygodniu. Obwodowe mowisz..???Poczytam o tym i napewno zastosuje , juz w piatek sciagaja mi szyne i biore sie za siebie...:) Jestem dobrej mysli..:)Dzies za dobra rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
;) Biore sie za cwiczonka ze sztanga i hantlami narazie w domku a za miesiac na silke sie zapisze. Tylko teraz brac tak :
2tabs Thermo Speed Extreme,3BCAA,3TCM,Taurine 1tabs przed sniadaniem,3BCAA,/Przed obiadem Taurine 2kabs,1 Thermo speed extreme / 3TCM przed treningiem ok 17 3tabs,po treningu 3TCM,/przd kolacja Taurine 1tabs 3BCAA,przed snem 3BCA. Moze to wygladac jak powyzej?? Jakie cwiczenia proponujecie z hantlami 7kg,i 10kg i sztanga ktora jest niewielka bo ma max 30 kilo:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3267
Pacino moglbys wkleic diete na ktorej teraz jestes ?

ja mam 20 lat , ty masz 20 lat , a on ma dożywocie =P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068


no hej wszytskim troche mnie nie było:) krótkie wakacje nad morzem i krótka przerwa w diecie i w ćwiczeniach no ale jest dobrze, no a moja dita hmm
10 godzina bo przeważnie o 9.30 wstaje:D śniadanie- mleko, płatki kukurydziane, pestki dyni, peski słonecznika, rodzynki

ok 12 - banan

ok 14 obiad - 50g lub 100 gram ryzu brązowego, 100 gram mintaja, lub piersi z kurczaka + pomidor

16 - ser żółty , 3 kromki sera sojowego, + szynka z indyka

przed snem zawsze tunczyk w sosie własnym

to jest tak przerzucam sie teraz i juz nie bede biegał 3 razy w tyg tylko raz bardziej skoncentruje sie na ćwiczeniach siłowych

i mam problem bo kurde nie mam siły, normalnie strasznie mi siła spadła

a i mam pytanie czy można jeść karkówke??

co wiecej moze wielu tego nie pochwali ale zaczołem brac tussipect 2 tabletki rano i jedną wieczorem oczywisice do tego filiżanka kawy, no i około 3 szklanki zielonej herbaty w ciągu dnia

podam teraz wymiary
z 27 czerwca kilka dni po tym jak wziołem sie za siebie:)
waga- 93
klatka - 111
biceps- 39
udo- 60
łydka- 37
pas - 95

no i aktualne
waga- 88-89
klatka - 107
udo- 57,5
łydka- 38,5
pas- 89
biceps- 38

no i kilka fotek pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068


:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
tylko wydaje mi sie że za małe rece mam w porównaniu do ogólnie budowy ciała i bede musiał jakos nad nimi popracowac , a i ćwiczenia na brzuch jakie obecnie wykonuje to takie powiazanie ABSII i A6W :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
nie jest jeszcze idealnie jakbym chciał ale jest o wiele lepiej niz jak było na początku:) zajeło mi to 47 dni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
celem cały czas jest redukcja ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15601
mnie najbardziej zastanawia cio to jest "ser sojowy" ktory masz w swojej diecie hmmm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem- pomozcie ustalic cwiczenia!

Następny temat

jak zacząć??

WHEY premium