SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE POMOCY MUSZE ZRZUCIC BRZUCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
i co to jest saa???:) ktos mi wytłumaczy??;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dziale Doping ci wytlumacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
no to jeśli chodzi o jakiekolwiek sterydy to nie brałem pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Hmb zbedne, chyba ze masz kasy na 6miesieczna suplemacje. Ja bym bral kre-alkalyn w proszku od fa lub mega caps olimp, do tego jakis skack np xpand, tanio mozna kupic.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
dzieki za pomoc :) i reszte dopytam dziale suplementy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700


Witam. Dawno tu nie zagladalem,powod -brak czasu-szkola itp.
Ale postaram sie nadrobic zaleglosci. A wiec nie stosowalem jednak odzrywek gdyz czekalem az bol minie sosowalem glucosamine i bol minąl.
TEraz nie wiem co zrobic gdyz bardzo irytuje mnie moj wyglad;/ Po treningu wszytsko wyglada tak : jak na fotce powyzej. A czasami nawet lepiej to jest fotka po cwiczeniach domowych : hatle i i pompki. Ale juz na drugi dzien jest inaczej. Jaki sumple polecacie i co byscie zmienili w moim wygladzie.???Pozdrawiam

Zmieniony przez - pomex w dniu 2007-01-30 12:37:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 57
witam, już klika razy na tym forum napisałam, że nic tak nie zadziała jak oczyszczanie, trzeba dokładnie oczyścić się z toksyn, które hamują proces przyswajania i spalania pokarmów, potem się wszystko odkłada i mamy problem, zapraszam na gg 9841224 - podam kontakt do mojej znajomej która mi pomogła i bardzo jej za to jestem wdzięczna, polecam wszystkim!

Gabi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 149
Zastosuj niskowęglowodanówke najlepiej na surowo owoce warzywa i mieso.

I suplementuj wszystko.

Albo głodówka ajszybszy sposób.

pzdr
Marcin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Matti474 masz wykupiona reklame u Mateo? Jak nie to wykasuj ten link na dole.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19
Ehh... twój wygląd fizyczny jest chyba dobery.... ale nie wiem, czy te mięśnie nie spowalniaja twojego dzialania...
Ehh... ja jestem młody.. mam 14 lat... Trenuje różne ciosy i udeżenia... tez mam drobne klopoty z oponka na brzuszku... xD
Taa.. jeżdże na rowerze i gram troche w kosza... ale brzuch dalej jest... spory...
Co mam robic?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem- pomozcie ustalic cwiczenia!

Następny temat

jak zacząć??

WHEY premium