SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomocy, musze schudnąć... !!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 167
Witam :)od niedawna postanowielem sie odchudzac:D ostatnio praktycznie sie nie ruszalem, lezalem w lozeczku i zajadalem sie:D. przyczyna tego byl pobyt w szpitalu , operacja i pozneijsze powiklania a co zwiazane z tym przelezalem 2 miechy w lozku i sporo mi sie przytylo.Od nowego roku wzielem sie za odchudzanie.Nie mam ulozonej diety lecz staram sie jesc wydaje mi sie ze zdrowiej. Szamam marchewki, jabłka pomarancze, ser bialy, kurczaczka, slonecznik, migdaly, nasiona dyni chuda wedline ... wiem ze niewiele ma to wspolnego z dieta ale nie potrafie sam ulozyc dobrej diety i chcialbym prosic kogos o pomoc... jakby mial ktos ulozona diete chetnie bym skorzystal. Jeszcze jedno pytanie... od nowego roku rowniez zaczelem pewna forme aktywnosci fizycznej. Codziennie od 1 stycznia skacze na skakance pod wieczor 15 min dziennie i robie A6W. Czy mądrze Robie?? czy nie lepiej dodac jakiegos cwiczenia albo zamienic... prosze o pomoc. Z Góry dziekuje:)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 100

Wzrost: 177

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 41

Obwód talii: 100

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 46

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: hehe duzy:D

Aktywność w ciągu dnia: Szkola .

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: do niedawna(przed operacja) Muay Thai i Siłka w obecnej chwili codziennie skakanka 15 min i A6W

Odżywianie: hmm bardzo lubie owoce:)ser bialy,ryby w kazdej postaci:) smazone marynowane konserwowe:D hmm..

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: hm no jak pisalem operacja ale juz jest wporzadku:)

Preferowane formy aktywności fizycznej: wszystkie:).. poprostu uwielbiam byc w ruchu:D choc tego po mnie nie widac

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nic

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: hmm zastanawiam sie:) zalezy od hajsu

Stosowane wcześniej diety: hmm brak:P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Podstawa to dieta, poczytaj inne posty i zobacz co polecamy. Do tego przydałby się trening siłowy + aerobowy (skakanka może być). Ułóż dietę i trening a my pomożemy Ci to wszystko połączyć w jedną całość.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywianie - BARDZO WAŻNE PYTANIE?

Następny temat

POMOCY !!!!!!!!!

Wiecej