SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE POMOCY MUSZE ZRZUCIC BRZUCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Nie masz wiele pracy ... swoją drogą spodziewałem się ogromnego brzuszyska a u Ciebie jest całkiem znośna forma ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
Bedzie jeszcze lepiej jak dojdzie silka,beda wtedy leprze efekty. A i nie wiem juz sam jakich odzywek uzyc a czego nie. Doszlo mi kilka sumpli, tu od siostryy tu od jej chlopaka i mam tak: TCM -jablczan kreatynu z Olimba ,BCAA tez z olimpa,hi-tec protein80(ale z tamta dieta mysle ze bialko nie bedzie potrzebne),Thermo Speed Extreem,Tauryna z treca 120kaps,OLIMP Super Whey Gainer 4000; 1000g. A przypominam ze chce redukcje brzucha . Co byscie yzyli slyszalem ze nie ktorzy uzywaja gainera.... ale z tego co wiem sa na mase. Wiesz Na jednej fotce mam naprezony brzuch i to troche jest mylace, a ta kolo jeziiorka to widac miesnie bo wyszlem z wody , A ta bokiem jest normalnie jak brzuch wyglada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1130 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12734
Mylące czy też nie ... nie ma to żadnego znaczenia. Nie widziałeś chyba zdjęc brzuchów, jakie były / są i prawdopodobnie będa zamieszczane w odżywianiu. Twój przy nich wypada przyzwoicie.
Co do Twoich wątpliwości. Suplementy jak najbardziej. Odżywki w ramach suplementacji okołotreningowej i tradycyjnie, jako dopełnienie jeśli nie możesz wyjsc z makroskładnikami w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
Ok Tylko teraz musze sobie wszystko ulozyc ;jak i ile i kiedy brac.. nie chcem sie nabawic wiekszego brzucha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Pomex i ty mówisz ze masz problem z brzuchem ? Chłopie nie wesz nawet jak grzeszysz i wręcz obrażasz tych co naprawde mają problemy z otyłąścią , ty nie masz żadnego brzucha , a jak interesuje ciebie brzuch jak mają kulturyści na zawodach to zapodaj CKD z 1200kcal ale to wiąże się z ogromnym spadkiem wydolności , utratą zdrowia itp itd

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
mam Nie widac jak stoje bokiem jak na dole brzuch robi niby polkole..... Narazie cwicze a6w jestem na 9dniu.Z dolem zchem zrobic pozradeki z bokami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no ale ile jest osób na świecie które stojąc bokiem mają wklęsły brzuch i pełno energi i siły

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
hmm.. fitness z rana i na noc i dieta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
,,Chwilowy" przygotowuje to bez tłuszczu, Pomex myslałem że Ty masz jakis problem a Tu widze problemu nie ma ''wydaje mi sie żebys odrazu zapodał diete redukcyjną, brał kilka kilo supli dziennie i zszedl do 500 kcal dziennie bo naprawde źle ten brzuch wygląd ehhh, a teraz chłopaki słuchajcie mnie mam robote tzn przez jakies 2 miesiace nie byłem we włoszech bo miałem egzaminy itd no ale znowu sie zaczeło , pracuje jako kierowca i woże ludzi do włoch , praca siedzaca szlak mnie trafia jak zobaczyłem mój brzuch dzisiaj rano jak przyjechałem, jak ja mam diete ułożyc na te cholerne włochy, obnizyc weglowodany?? ja czwartek , pietek i sobota aż do niedzieli rana prawie siedze na tyłku i zero ruchu przerąbane, ?? dostarczac wegle tylko w pierwszym posiłku prawidłowo za wskazaniami tabelki a później je o połowe ograniczyc??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem- pomozcie ustalic cwiczenia!

Następny temat

jak zacząć??

WHEY premium