SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LUDZIE POMOCY MUSZE ZRZUCIC BRZUCH

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
no juz nie tak do konca :) jakies porady?? moze cos zmienic?? :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
hehehehe sorki pomyliłem sie hehe chodziło o 3 kromki chleba sojowego:P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
uloz sobie diete redukcyjna i zrob a6w podobno dobrze dziala na spalanie na brzuchu duzo aerobów

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
kolego widac że nie przeczytałeś tego postu od początku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
Witam . wyjezdzam nad jezioro i w zwiazku z tym mam takie pytanie.:
Czy moge jak tak to ile czasu przed wejsciem do wody brac odzywki i po jakim czasie. Thermo speed extreem,BCAA,TCM- jablczan keatyny,BIaleko Hi-tec protein 80 i Tauryne z treca. DZieki z gory.Pozdro I do tego biore z soba hatelki = pomki i nie bedzie zle . No i areoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 700
PAcino jestem pelen podziwu....:)Zauwazylem lekkie zmiany na twoim Ciele :P. NIe no oczywiscie zartuje CZapki z glow..:) POzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
witam znowu o sobie przypominam tylko że teraz troche w innym celu:) bo teraz budujemy mase:) no właśnie wsumie chodzi mi tu o podanie suplementów które by mi pomogły zbudowac taki porządny miesien, co sądzicie o kreatynie i hmp HI TECA?? doradźcie co by było najlepsze jakie powiązania suplementów pozdrowionka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
popytaj w suplementacji

podaj im ile masz kasy i jakich oczekujesz efektów

btw. jak było saa to nie licz na wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Jezeli dieta jest ok i nic nie brakuje to bialku czy gainer zbedne, ew gainer lub caro po treningu. Do tego moze byc kre-alkalyn + jabłczan. Fajny cykl i nie drogi. Jak nigdy nie brales kreatyny to moze byc zwykle mono. Jak masz duzo kasy to moze jakie stack kreatynowy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1068
dieta jest, kreatyne brałem ok roku temu z vitalmaxa , no kasy troche jest jesli byście mogli napisac dokładne nazwy odrzywek i z jakich firm no a to hmb i kreatyna z tego Hi teca? kiedys tam za małolata miałem z tej firmy odzywki i pamietam że dobrze działały, po kreatynie z tego vitalmaxa i jeszcze miałem aminokwasy i tauryne przybyło mi ok 8 kg ... pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam problem- pomozcie ustalic cwiczenia!

Następny temat

jak zacząć??

WHEY premium