SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na lato 2020 wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Odpoczywa Pan czy codziennie trenuje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Codzienny trening mi pasuje - przerwy wytrącają mnie z chęci do treningów
Niestety obecnie coraz słabiej się regeneruję! Inaczej mówiąc coraz mniej serii powoduje duże zmęczenie a potem bóle stawów i mięśni .
Poranne wyciskanie sztangi czuję w "kościach".
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Dlatego tez o to pytałem , proponuje zrobić sobie dzien odpoczynku bo jak Pan pisze coraz słabsza regeberacja i bolące stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
rutkow
Dlatego tez o to pytałem , proponuje zrobić sobie dzien odpoczynku bo jak Pan pisze coraz słabsza regeberacja i bolące stawy
A może to bezobjawowy wirus
Łzawi mi mocno operowane oko i boli mnie głowa a także ogólnie gałki oczne.
Poza tym burczenie (przelewania w brzuchu) bez objawów bólowych czy rozwolnienia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
Proponuje spróbowac od odpoczynu chociaż jeden dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
rutkow
Proponuje spróbowac od odpoczynu chociaż jeden dzień
Niedawno temu odpoczywałem 1 dzień.

1a. Biceps na wyciągu z dołu 5x10p
1b. Francuz sztangielką po 8p
2. Biceps nachwytem na ciągu 5x10p


Żyję i żyć będę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Ojan-czasem trzeba "styki przeczyścić",czyli zregenerować nie tylko mięśnie ale i nerwy,kości,stawy.
A te układy potrzebują nie godzin regeneracji a tygodni a nawet miesięcy.

Druga sprawa-wiadomo,że nie ma co w naszym wieku ryzykować tak długich przerw,bo można już nie wrócić do treningów.

Ale można sobie zmniejszyć intensywność trenowania w splicie-np każda grupa raz w tygodniu-i nic więcej.
Pierwszy miesiąc będzie bardzo dziwny,bo jak ktoś tak nigdy nie trenował -będzie to źle odczuwać-kompletnie za mało i będzie się czuł niedotrenowany.

Ale potem... nagle okaże się,że zaczynają się postępy i zaczyna się trenować coraz fajniej.

Po prostu-organizm się zregenerował i do tego z naddatkiem (słynna wydłużona superkompensacja .

Polecam- niesamowite uczucie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
masti - niesamowite uczucie to mam przy planku

YT wycofało mi dwa filmiki z brzuszkami: 8 i 10 kwietnia - pewnie komuś się coś nie podobało?

Wczoraj wieczorem 33 minuty wchodzenia na taboret.
Dzisiaj rano przysiady 48/58/68/78/88/98kgx10p 108kg/2x6p
Po wczorajszym treningu bicepsa z tricepsem małe zakwasy. Okolice lewej łopatki bolą dalej.
Brzuszki zrobię później - bez filmiku bo nie chcę już walczyć z YT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
YT ostatnio jakies ograniczenia robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jakoś mi YT problemu nie robi mimo podkładów muzycznych do których niemam praw autorskich ale na gaciach nie paraduję, kilka razy już Ci o tym pisałem ale nie dociera " jak grochem o ścianę "
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krata na Lato 2020- czyli trenujemy bez siłowni

Następny temat

1976 - Psoriasis - Maksymalna forma od początku.

WHEY premium