SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konsultacja suplementów dla dużej kobietki ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Dzień dobry ,
Za poradą paru (znających się bardziej ode mnie) osób zamówiłam suplementy które pomogłyby mi w odchudzaniu - łąknienie, zwiększenie serotoniny i wytrwałości.
Mam małą wadę serca i wszelkie mocniejsze odpadają.
Jestem bardzo wysoka z tuszą powyżej nadwagi -> otyłość Ist.
Czy ktoś mogłby powiedzieć mi wiecej o ich dawkowaniu w zależności od wagi człowieka ?:) By działały w jakikolwiek sposób nie chcialabym brać za małych dawek ale i nie przedawkować.

=> l-tyrozyna / rano przed śniadaniem 500 mg x2/x3 (?)
=> l-karnityna 500 mg / czy ją stosunej tylko przed treningami (3razy w tygodniu) czy tak jak piszą w dawkowaniu,że przy odchudzaniu normalnie na codzień także.
Wiem , działa tylko wtedy gdy sie wypacam.
=> 5-htp 500 mg -1 tab. na noc.

Z góry dziękuję za pomoc.
D.


Zmieniony przez - di21 w dniu 2010-12-15 00:05:35

~~di

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
węglowodany złożone to np. kasza gryczana, jęczmiena, ryż(najlepszy brązowy), no i oczywiście ważywa. czyli wszystko co naturalne. z rzeczy bardziej wykonywanych przez człowieka: to pieczywo pęlnoziarniste, makaron razowy. wpisz w necie: indeks glikemiczny, im produkt ma go mniejszy tym bardziej nadaje sie na odchudzanie.
jeśli chodzi o tłuszcze to dobra jest oliwa z oliwek, bądź same oliwki, olej lniany, olej z pestek winogron, rybi tłuszcz, wszelkiego rodzaju pestki (dynia, słonecznik) oraz najróżniejsze orzechy. ale ile i kiedy to już nie do mnie bo słabo się znam na odchydzaniu

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
Przy otylosci suplementy zupelnie zbedne, troche ruchu i jedzenie wg. 10 wskazowek i wszystko poleci. Suple zostaw na pozniej lub sprzedaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
czy aż takie zbędne to nie wiem. zawsze troche dopomogą. ale tylko troche. prawie wszystko zależy od diety i ćwiczeń. spożywanych kalorii powinno być mniej niż zurzywanych.
l-karnityna to pic na wodę fotomontaż, jedz jak chcesz. nie zabije Cie:)

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jest Ci potrzebna dieta i ruch, nie suplementy, więc jak to wygląda?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
Okej może jest otyłość wagowo ale jestem wysoka i ćwicze (starams ie od dawien dawna uprawiać sporty) więc sylwetka dosc proporcjonalna. aczkolwiek mam problemy z ogolnym zejsciem z wagi stąd supleenty mialy dodac jakiegokolwiek efektu.
Dieta zbilansowana , dosc duzo białka.
Ruch jest - 3 razy w tygodniu siłownia aerobowo. =- zajecia taneczn eftness w zależności od czasu podwójnej studentki.

~~di

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
pokaż więc dietę i trening, podaj dane o sobie(waga, bf?), wklej zdjęcie.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21
nie opowiadaj ,ze muszę tak publicznie :)
Kobietki wstydzą się tuszy , o!

~~di

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ok, więc znajdź w internecie sylwetkę podobną do swojej.
oraz daj to o co pytałem wcześniej.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 177 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 705
przecież jesteś anonimowa:) no fakt, tutaj suplementacja już nie jest takim śmiesznym pomysłem

...idź z Bogiem jak myślisz, że sport to zdrowie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21


Dieta zbilansowana : jem co 3 godziny /owoce (w małych ilościach). warzwa (w dużych), mięsko, jogurty (te mniej kaloryczne), twarożki,ser biały chudy, pieczwo ryżowe itp.
Trening: 3x w tyg.: aeroby (bieżnia,orbitrek)na zmiane z ćwiczeniami na brzuch pośladki piersi/rece.

Mam wade serca wiec bieganie na bieżni odpada zastępuje szybkimi marszami pod góre.


Zmieniony przez - di21 w dniu 2010-12-16 11:13:23

~~di

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a gdzie w Twojej diecie tłuszcz, węglowodany złożone?
Twój system to głodówka.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o sprawdzenie i korekte diety

Następny temat

Problem z "wydymanym" brzuchem

WHEY premium