SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konsultacja Diety Zbilansowanej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Witam chciałbym skonsultować czy dobrze ułożyłem diete, interesuje mnie konkretna odpowiedz:
Moja waga to 94.5, endomorfik, dieta zbilansowanas(REDUKCJA). Zapotrzebowanie kcal:2730 Obcialem 200 wiec 2500kcal okolo
bialko: 2,1g*94,5 = 194,4g
wegle: 3gx94,5 = 288g
tluszcz: 0,94g *94.5 = 89g
Trening to pn-sr-pt fbw
wtorek - czwartek cardio










Zmieniony przez - pucios w dniu 2013-04-08 18:44:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Pierwszy tydzien za mną.Aktualne wymiary:
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 94.5/92,2
Wzrost : 179
Obwód klatki : 108/106
Obwód ramienia : 39,5/39,5
Obwód talii : 112/108,5
Obwód uda : 64/60
Obwód łydki : 42/42
Obwód pasa: 102/98
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero 3x w tygodniu
Odżywianie : fastfood
Dietke wrzucilem carb cycling ze zmniejszona iloscia wegli, tak jak mowiliscie i efekty sa konkret.
Zrzut z dnia High Carbo. Niektórych warzyw nie wrzucam w rozpiskę, do kazdego posilku dorzucam 150-200 gram warzyw tj. ogórki, pomidory, oliwki, sałata, szczypior, brokuły, ogórki kiszone, pieczarki,szpinak, buraki





Zmieniony przez - pucios w dniu 2013-04-14 12:37:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
odpowie ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ankieta działu. ciąłeś już kiedyś na takiej ilości ww? czemu tłuszcze tak nisko i np marnowanie żółtek,które są opcją o niebo lepszą niż nie nadający się słonecznik? Jak wygląda kwestia warzyw?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 94.5
Wzrost : 179
Obwód klatki : 108
Obwód ramienia : 39,5
Obwód talii : 112
Obwód uda : 64
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%++
Aktywność w ciągu dnia : praca siedzaca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero 2x w tygodniu
Odżywianie : fastfood
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : Tyje od złożonych potraw tzn sosy pomidorowe zdrowe nawet itp.
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia , bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Trec cm3
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : CarbCycling
A więc tak ciałem już na takiej ilości WW na carbcycling, schudlem wtedy 15 kilo. Ale to bylo 3 lata temu nie dbalem o siebie i sie roztylem.... Ostatnio bardzo duzo razy usilowalem podejsc do diety ale konczylo to sie na słomiany zapale.. Teraz jest inaczej.. Bo juz mnie to irytuje... I nie moge tak dalej życ. Z jajkami się zgodzę coś czytalem ostatnio o tym słoneczniku ale dokladnie nie pamieta.. Tłuszczy jest więcej. Dodaje oliwe z oliwek do twarogu na noc około 15g. Warzywa dorzucam do 2 3 i ostatniego posilku w ilosci lacznej 250 gram. Oto zrzut z dzisiejszego dnia:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Koniu wg Ciebie to za mało węgli? Wiem ze tluszczy nie powinno wrzucac sie okolo treningowo, ale czy nic mi sie nie stanie jak dorzuce jakies orzechy z godzine przed treningiem bo posilkiem 3 sie nie najadam.... Bo jednak widze ze tych tluszczy malo i chyba jednak zmienie bilans na 0. Chce efektywnie chudnac 1kg max na tydzien i chce jak najmniej popalic miesnie. Co mysliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Ogólnie osoby z typem endomorficznym redukują na niskiej wartości węglowodanów. Ja np. trzymam ok. 100-150 a jak mam 300 to już redukcja jakby spowalnia i podlewa mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Biorąc pod uwagę to co oboje napisaliście, rozpisze dietę LC. I wrzucę do oceny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
A więc tak, po przeczytaniu artykułu Low CARB uznałem ze przez pierwszy tydzien ustawie wegle na poziomie 30. Zeby organizm się nauczył pobierać energię z tłuszczy. Węgle wyszły na poziomie 50 gram z warzywami wiec chyba nie najgorzej?
Pierwsze posiłki są bardziej kaloryczne bo upchałem w nie tłuszcze, do przed i po treningowego dodam ww za tydzien a tłuszcze zmniejsze w 2,3,4 posilku. Dodam jeszcze ze do 1 i 2 posilku bede jadl po 1g omega-3.
Teraz moje pytanie Czy 2,5 grama białka to nie za dużo?
I czy takie źródła tłuszczy mogą być? Konkretnie chodzi mi o migdały. Nie mogłem w sklepie znaleźć orzechów włoskich ....
Ostatnie pytanie czy dobrze to ułożyłem?


Na dniach zamienie twarog chudy na półtłusty + będę jadł różne mięsa nie ograniczam sie tylko do kury


Zmieniony przez - pucios w dniu 2013-04-09 21:33:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
up, zerknie ktos??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Nie popadaj ze skrajności w skrajność. Jak carb cycling był skuteczny znowu możesz uderzać w system tego typu lub inną, dostosowaną do siebie rotację węglowodanów. Co dalej? Skoro bf ponad 30% taka ilość białka nie jest Ci potrzebna, te 180g to już max, ryby staraj się jeść świeże, nie bazuj praktycznie tylko na oliwie jako źródle tłuszczu, twaróg od czasu do czasu, wartościowsza będzie tu mozzarella, wywal żurawinę, daj świeże owoce, ze szpinakiem również nie przesadzaj, dawaj go w towarzystwie jajka, stawiaj również na inne warzywa zielone.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1085
Witam, dzięki Koniu wziąłem prawie wszystko pod uwagę, zurawine musze zjesc bo nie wyrzuce ale juz nie bede kupowac tego typu owocow. Rybki zdrowe beda jak przejem te co mam teraz. Dietka trzymana 100% trening 4 razy w tydogniu, narazie slabo z aerobami bo troche chory jestem ale jak mi przejdzie to ide biegac.
Dieta przedstawia się nastepująco: Ocencie jeśli mozecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę? Proszę o ocenę.

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium