SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - XMAS WITH MY BEST FRIEND

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
To się baw. Tylko to nie ma nic wspólnego z konkursem. Sram na ten pseudo konkurs Olimpu, żałuje tylko, że musiałem dupę znajomym zawracać aby kliknęli lubię to. Teraz wszystko w rękach arabów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
jak to ktoś napisał wcześniej regulamin regulaminem, nienapisane jest ze cos jest zabronione i na jakiej zasadzie maja byc zdobywane głosy czy od polaków czy amerykanów czy arabów czy innych więc po co te płacze ja niebiore udziału a przynajmniej mam ubaw,a jak ktos niemoże spać myśli o pieniadzach i wypisuje brednie na FB i na sfd rzucajac bbezpodstawne zarzuty na kogos to dla mnie swiadczy o człowieku i powinien leczyc sie

Gain gain gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
adam121212 odpierdziel sie odemnie Krzysztof Siuda to ja i siedze całymi dniami i pisze do ludzi a ty mi piszesz że kupuje lajki ... brak słów do Ciebie człowieku . To jest konto założone na potrzeby konkursu a pisze do znajomych i znajomych znajomych z mojego prawdziwego kontao lajkowanie zobacz sobie "Szczepan Siuda" udostepnialem to też ... nie wiesz nie odzywaj sie a czy 260 lajków w 2-3 dni to duzo no nie wiem ...brak słów po prostu brak słów.

zobacz że dużo znajomych Szczepan Siuda lajkuje to własnie ..

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-26 14:46:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3694
a czemu nie ze swojego konta korzystasz, masz cos do ukrycia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
SizeeR
adam121212 odpierdziel sie odemnie Krzysztof Siuda to ja i siedze całymi dniami i pisze do ludzi a ty mi piszesz że kupuje lajki ... brak słów do Ciebie człowieku . To jest konto założone na potrzeby konkursu a pisze do znajomych i znajomych znajomych z mojego prawdziwego kontao lajkowanie zobacz sobie "Szczepan Siuda" udostepnialem to też ... nie wiesz nie odzywaj sie a czy 260 lajków w 2-3 dni to duzo no nie wiem ...brak słów po prostu brak słów.

zobacz że dużo znajomych Szczepan Siuda lajkuje to własnie ..

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-26 14:46:22

Typie, jak Ciebie lajkują przeważnie jakieś osoby z grup gdzie się lajkuje jakąś stronę, wkleja komercyjny link i lajki lecą aż miło. Kantujesz jak się patrzy a piszesz, że ktoś się ciebie czepia. Wrzuć zdjęcie na prawdziwy profil i zbieraj lajki od znajomych a nie żebrzesz po jakiś stronach jak rumun pod kościołem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
jak milo i swiatecznie tutaj w dziale

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
TomQ-MAG
jak milo i swiatecznie tutaj w dziale


napisałem na początku tego konkursu, że będzie masakra, ludzie będą kupować like-i, trochę przeglądam forum i tego typu inicjatywy związane z liczbą polubień tak się kończą, ale wzajemnych oskarżeń żalów nie przewidziałem, pomysł konkursu bardzo zły i jeszcze ten nieszczęsny okres okraszony pretensjami, a wszystko pod szyldem firmy produkującej odżywki, czy to jakiś dywersant wymyślił? udziału w "zabawie" nie wezmę ale sytuacja jest interesująca i będę obserwował.
ps konkurs jest międzynarodowy i like mogą być z innych krajów, a że są z krajów arabskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
kabaret wszyscy (normalni) od samego poczatku tego konkursu powinni wiedziec czy brac udział czy nie i pogodzic sie ze ktos sobie nazbiera czy to 2 tys likow czy 5 tys nawet od ufolódków, a tutaj widać przekrój zachowań kultur i to jeszcze w świeta, nie jest tu winna firma organizująca tylko zło które siedzi w ludziach, ja tam moge wziac udzial ale w innym konkursie

Zmieniony przez - woytekkkk w dniu 2013-12-26 18:07:09

Gain gain gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
adam121212 brak słów widze że współpracujesz lub to ty jestes ten adalbert lub smołk ciba ciba ... jakie grupy co ty dajesz w ogóle chłopie ? ... Dowody prosze dowody ... wyjdz stad jak nie wiesz zobacz że lajkują znajomi "Szczepan Siuda" czyli mnie a kantujesz ty nie bierze udziału " chyba " a sie wpierdziela zero nie potrzebnie ..


Oraz dyskwalifikacja użytkownika Daniel Krause .. fotka nie prawdziwa tylko wklejone jest ..on nawet nie ćwiczy bo to mój kuzyn teraz sie dowiedziałem.. nigdy nie miał doczynienia z suplementami .

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-26 23:17:36

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-26 23:24:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
SizeeR

Oraz dyskwalifikacja użytkownika Daniel Krause .. fotka nie prawdziwa tylko wklejone jest ..on nawet nie ćwiczy bo to mój kuzyn teraz sie dowiedziałem.. nigdy nie miał doczynienia z suplementami .



Konfident rodzinny, chyba nie ma nic gorszego!!! co z was wychodzi masakra, byla kiedys taka pisarka, ktora napisala "to ludzie ludziom zgotowali ten los".

przemyslcie swoje zachowanie i pamietajcie ze honor jest wazniejszy jak suplementy, jezeli uwazacie inaczej to dyskusja zbędna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi Power/AAKG dawki, efekty..

Następny temat

TCM Xplode

WHEY premium