SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - XMAS WITH MY BEST FRIEND

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ludzie, ogarnijcie się. Taki jest regulamin, a on nie zabrania wykupywania lików. Jeśli Olimp będzie badał teraz, który like jest wiarygodny to strzeli sobie w stopę, bo tego w regulaminie nie było. Każdy kto robi konkursy, w którym wygranym jest ta osoba, która dostanie najwięcej głosów jest o kant pupy, bo wiadomo, że nie wygra najlepsza praca, a ta której autor wyżebra głosy. Rada na przyszłość na Olimpu: pomyślcie następnym razem. Napiszcie, że będziecie sugerować się głosami ludzi, ale to wy wybieracie pracę, a nie anonimowi posiadacze kont na facebooku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
1 stycznia zakładam 4 konta na fb, mam już załatwiony skrypt dzięki któremu zdobędę pod każdym komentarzem po 3 tyś. głosów. Zdjęcia będą oczywiście "dupne" chamskie montaże w paincie. Jeśli Olimp nie weźmie tych zdjęć i tych głosów pod uwagę to mam nadzieję, że 8/10 zdjęć i ich komentarzy również nie będzie brał pod uwagę.

Ludzie ogarnijcie się, żebracie o lajki na jakieś forach, innych portalach, kupujecie lajki na allegro, rejestrujecie się w jakiś podejrzanych grupach gdzie się wymienia lajkami.
Aż tak ciężko Wam zrobić normalne zdjęcie i uzbierać tylko głosy wśród znajomych a nie jakimiś dziwnymi metodami gdzie mając 40 znajomych macie po 300 lajków?

Zmieniony przez - adam121212 w dniu 2013-12-28 15:42:04

Zmieniony przez - adam121212 w dniu 2013-12-28 15:42:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
300 ? 300 to oni już w godzinę zdobywają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
no ja wraz z dwoma kuzynami podobno zdobyliśmy 240 lajków :) nie opierdzielamy się tu jak i na siłce :) Gdyby nie znajomi to nie wiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
Grzegorz Tułowiecki, Przemek Gin Motoszko, Arkadiusz Mojżyszek (kolejność przypadkowa)
Jedyni co się postarali, włożyli trochę starań w konkurs, niech Olimp z nich sam wybiera. Reszta prac Denna przez duże D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
adam121212 może i moja fotka nie jest najlepsza, ale ja sie starałem chyba najbardziej o zdobywanie lajków... przez 4 dni od 9 rano do 23 zdobywałem lajki i troche sie ich nazbierało bardzo pomogli mi moi znajomi i dobrzy przyjaciele... dlatego że sie najbardziej starałem to mam być zdyskwalifikowany ? śmieszny jesteś ..heh.. Nie ty oceniasz tylko OLIMP ,a tu chodziło o tzw"lajki" a nie które zdjęcie jest najlepsze . Nie potrzebnie sie Ty wgl udzielasz w tym temacie bo każdemu działasz na nerwy .Fakt nie które zdjęcia naprawde powinny być wgl zdyskwalifikowane bo robione w paintcie czy innym programie no to bez jaj... co by było gdyby wygrał koleś ze zdjęciem robionym w paintcie .

Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-29 21:16:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
To teraz takie pytanie...
Skoro głosy arabów nie będą liczone bo zostały zakupione to czemu miałyby być liczone głosy zdobywane na ask.fm gdzie każdy profil liczy po conajmniej kilka tysięcy polubień z FB? 20 za 20 ?

Co prawda nie jest to handel na pieniądze, ale walutą są "lajki"...

Takie moje przemyślenia i po trochu pytanie retoryczne...

Zmieniony przez - Altek w dniu 2013-12-29 22:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23552
lajki lajkami to skad ma ale juz te fotki pobrane z neta i konta z dupy to w ogole fajne hahha

SPORTOWY TRYB ŻYCIA !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
Altek z tego co mi wiadomo to lajki z fb nie są liczone na ask czy odwrotni bo nie wiem o ty piszesz w ogóle :D Z tego co mi wiadomo nie ma z tym żadnego połączenia, lajki na ask to lajki na ask ,a na fb to na fb... piszą sobie osoby 20/20 czyli dają lajki odpowiedziom tylko bo inaczej sie nie da ;)) .. wiem bo kiedyś dawno już to miałem :) tak na marginesie :)



Zmieniony przez - SizeeR w dniu 2013-12-30 00:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
niewiem po co ta dalsza debata, pierwszy post tego tematu zasady konkursu wystarczy przeczytać co jest napisane, niewspomniano tu o zdjeciach w paincie, likeów od murzynów itd itp etc wiec wszystko dozwolone- sami sobie regulamin ustalacie?

Zmieniony przez - woytekkkk w dniu 2013-12-30 01:13:59

Gain gain gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi Power/AAKG dawki, efekty..

Następny temat

TCM Xplode

WHEY premium