SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - XMAS WITH MY BEST FRIEND

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19799

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
przyzny
z tego co mi się wydaje to te lajki z allegro można tylko wykorzystać do polubienia profili, ale nie jestem pewien, wiec chyba niema się co przejmować, prawdopodobnie kto kupi wywali kasę w błoto

nie jasne tylko jest trochę czy polubić trzeba komentarz zawierający link czy zdjęcie na profilu osoby biorącej udział w konkursie

Zmieniony przez - przyzny w dniu 2013-12-20 12:21:49


tak jest napisane w regulaminie:

WYGRYWA KOMENTARZ Z LINKIEM DO FOTY Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ LIKE'ÓW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
przyzny
z tego co mi się wydaje to te lajki z allegro można tylko wykorzystać do polubienia profili,


to źle Ci się wydaje, zacytują ofertę: "Facebook 100 Like Polubień Post Zdjęcie KONKURS "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
no tak ale tutaj lajkujemy KOMENTARZ! czy to tez mozna kupic?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3694
komentarza nie można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16377
liczą się lajki u mnie czy te w profilu olimpa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
napisane jasno, czytanie ze zrozumieniem sie kłania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 450 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5651
to tez jest dobry konkurs na inteligencje widze :), ale jaja polowa ludzi nie kuma zasad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Jeden typ już wykupił 2000 polubień. Naklikali mu to w jeden dzień, ale na jego nieszczęście na jego zdjęciu w profilu nie w komentarzu.
Tak jak przewidywałem, konkurs na liczbę znajomych nie na wartość artystyczną zdjęcia. Bo jak można nazwać zdjęciem konkursowym zdjęcie gdzie gościu umieścił na podłodze dwie puchy po suplach i założył na nie czerwoną czapkę? Zero kreatywności, zero wysiłku, a wystarczy, że jeszcze raz wykupi lajki na allegro i tym razem wskaże odpowiedni post do lajkowania.

Ja mimo wszystko swoją fotkę umieściłem i żebrze u znajomych o polubienia Jak na razie nikt niezależny nie oddał "lubię to" na moje zdjęcie co po raz kolejny potwierdza, że nikt bezinteresownie raczej nie odda głosu na obce zdjęcie.

Pożebrze też trochę i tutaj Jak ktoś chętny to proszę o oddawanie "lubię to" na fotkę z bobasem pod choinką i tekstem w chumrce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Jeśli piszecie o kreatywności i pomyśle na zdjęcie to polecam się ze swoją dzisiejszą, świąteczną fotką. Za lajki dziękuje.


Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
Przynajmniej nie ustawiłeś dwóch puch na podłodze obok siebie z workiem na śmieci w tle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi Power/AAKG dawki, efekty..

Następny temat

TCM Xplode

WHEY premium