SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs - XMAS WITH MY BEST FRIEND

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19793

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
To ja tylko proszę o sprostowanie od kogoś z firmy Olimp poniższej kwestii.

Czy zdobywanie lajków może odbywać się w dowolny sposób ?

Jeśli tak to biorę od arabów aby wyrównać swoje szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
wyluzujcie tu chodzi o reklame i marketing a to że ktos ma arabów czy innych to nieudowodnisz ze to nie jego znajomi itd, zamiast pisac sami wykupujcie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3694
niech firma Olimp wypowie się na temat wykupywania lajków, niech Ci co nie wykupują wiedzą czy mają szansze czy prosić dalej znajomych czy sobie odpuścić i przestać żebrać o lajki

wykupywanie lajków, jakie to działanie marketingowe?, jak wykupuje się lajki i te konta nawet nie zerkną na profil Olimpu czy nawet zdjęcie użytkownika na którym jest produkt, bezpośrednio są lajkowane komentarze i ten fikcyjny lajkujący nawet nie zerknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
tylko jaka masz pewność że nie zajrzą? skąd wiesz czy gość X to prawdziwy czy nie - walka z wiatrakami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 136
Właściciele tych kont ewidentnie kantują, wykupują lajki, są w jakiś dziwnych grupach, mają po 30 znajomych i po 200 lajków: Piotr Przywoźny, Smołk Ciba Ciba, Adalbert Fight, Krzysztof Siuda, Puszek Okruszek Maly. Jeżeli dla firmy Olimp zależy na uczciwości to niech nie bierze pod uwagę ww kont, ewentualnie niech przerwie cały konkurs i niech pracownicy firmy Olimp w wewnętrznym głosowaniu wybiorą najciekawsze zdjęcia. Te reguły które teraz są dają przyzwolenie na oszustwa i kantowanie. Jeśli będą uczciwe reguły sam z chęcią zrobię jakieś zdjęcie i umieszczę, teraz nawet nie próbuje bo mając 60 znajomych nie ma sensu. Pozdrawiam tych którzy uczciwie zdobywają swoje głosy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3694
niby tak, najlepiej niech Olimp się wypowie w tej sprawie, bo co bedzie 31.12 i 1.1 wpadnie kilkadziesiat zdjeci i po kilkaset albo pare tysiecy polubień komentarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
ja tam w żaden sposób nikogo nie bronie, ale po co to piszecie jeśli nie pasują wam zasady to nie bierzcie udziału, jeśli uważacie że wykupują lajki to też wykupcie, nie wiem w czym problem, a skąd wiesz że ww osoby kantują? co znaczy wg was kantują? skad wiesz że nie wchodzili na wyszukiwarke i niepisali do osob z calego swiata spamu z prosba o lajk? skad wiecie ze nie maja znajomych spoza PL? dla mnie te zażuty to dziecinada, kto chce bawić sie w wykupywanie bądź dziadować u ludzi lajki to bierze udział kto nie umie nic zrobić to tylko polska przypadłość oczerniać i pluć bo ktoś może wygrać, Polacy jeden drugiemu za pięniądze to zęby zje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
To ja Ci wyjaśnie o co chodzi...
Wszystkie poprzednie konkursy polegały na zabawie i raz do roku odcięcia się od komercyjnych zasad tj. płacisz to masz.

Teraz jest zupełnie odwrotnie. Firma zamiast raz do roku "przemówić ludzkim głosem" to w poszła tym kierunku, że ludzie do wygranej dążą po trupach przy najmniejszej linii oporu.

Co do Twoich wątpliwości wykupienia lajków... Wystarczy spojrzeć na wpisy jednego z arabów, który oferuje ich wykupienia, a w swoim profilu napisał, że podaje ceny po dodaniu go do znajomych. Teraz wystarczy spojrzeć kto ma go w znajomych... Ma go jeden z tych co dostał 600 lajków od arabów. Nadal twierdzisz, że ma tylu kumpli od islamu ?

No offence, po prostu argumentuje swój punkt postrzegania.

Zmieniony przez - Altek w dniu 2013-12-26 11:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
jasne że ludzie szukają sposobów na pozyskanie tu i gdzie indziej ale tak samo on jak i wszyscy możecie też do araba napisać, to że ten konkurs nie jest na prawdziwe pokazanie prac pisałem od samego początku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
no a co teraz niema zabawy wg was? bo ja sie super bawie patrząc jak jeden drugiemu oczy wydłubuję z zazdrości że zakombinował hahaahah gdzie sie pojawią pieniądze to ludzie sie pozabijaja nawet kosztem zrobienia z siebie idioty w komanetarzach na FB hahaha

Gain gain gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Argi Power/AAKG dawki, efekty..

Następny temat

TCM Xplode

WHEY premium